Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha 3 óránként eszem de éhes...

Ha 3 óránként eszem de éhes vagyok általában, az éhezésnek számít?

Figyelt kérdés
Gondolom 10 nap múlva össze szűkül a gyomrom és akkor már jó lesz.Csak enm akarom h az izmomat bontsa.

2014. aug. 23. 18:23
 1/3 anonim válasza:
az éhezés az az amikor valakinek nincs mit ennie ...tudod mit Etiópiában az éhezés , a te bajod meg a megszokás
2014. aug. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy 3 óránként eszel, ez lenne az alap de lefogadom, hogy keveset, és szinte 0 hasznos tápanyag mennyiségű ételt eszel.
2014. aug. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A napi kalóriamennyiség és valamelyest az igényed függvényében éhezel, de hogy nem eszel rendesen, ha általában éhes vagy, az tuti.

Ha 3 óránként ennék keveset, én is éhes lennék, mert én éhes maradok, amíg nem ettem egy rendes adagot, ami után viszont nem éhezem meg egy jó darabig. Úgyhogy én meg se próbálok keveset enni. Nem hiszem, hogy ennek sok köze van a gyomrom méretéhez, mivel tökmindegy, nagy térfogatút vagy kicsit eszem, ha kevés a kalória, a testem éhségjeleket ad. A test jelzései pedig azért vannak, hogy figyeljünk rájuk, nem azért, hogy ráerőltessük az akaratunkat.


Ha az izmaidra akarsz vigyázni, egyél elegendő fehérjét, mozogj és ne koplalj. (Ha nem tudsz viszonylag sok fehérjét enni, akkor pedig ott a ketogén, ami tipikusan zsírt bont fogyáskor, ha jól csinálják, de az nem mindenkinek való.)

2014. aug. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!