Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 2nap alatt megettem 6ezer...

2nap alatt megettem 6ezer kalóriányi "szemetet". Most mit tegyek? = ( 2hete heti 5x járok edzőterembe és jól is ettem. Nem is koplaltam. Mi történhetett?

Figyelt kérdés
édességet viszont megvontam magamtól és most 80%ban azt zabáltam.. ez lehet a gond? mit tegyek?:(

2014. szept. 27. 15:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem derült ki mit ettél korábban, mit ettél az elmúlt két hétben és mit ettél az elmúlt 2 napban...
2014. szept. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
Update kaját.
2014. szept. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

sok fehérjét, rizst, avokádó, zöldségek, túró, joghurt, protein edzés után -ha közvetlenül utána suliba kellett mennem és nem tudtam máshogy fehérjéhez jutni kellő mennyiségben- tonhal, édességnek ha már nagyon kívántam kandírozott pomelot, saga tea csak magába cukor nélkül

kb ilyeneket

2014. szept. 27. 17:17
 4/18 anonim ***** válasza:

Nekem alacsony szénhidrát fogyasztásnál tűnt fel, hogy olyan zabálhatnékom van, hogy sokszor konkrétan rosszul létig ettem magam.

Ha nálad is amiatt van, kicsit próbáld megemelni, inkább egyél mindig kicsit többet és úgy próbálj fogyni, mint hogy ilyen hatalmas zabálásokkal tönkretegyél mindent.

2014. szept. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

és a 2szörnyű nap:

péntek: (normálisan volt kb a nap felééig) 2zöldalma, kávé, tofu, ch csökkentett sparos vekni, túró, avokádó ch csökkentett kenyérrel szintén tofuval majd jött a rossz része: "ukrán"csokik (kb 20db), diabetikus csokis teasütemény kb 5db, mandula nobilis azthiszem kb 3marokkal, update babapiskóta 5db, az a tescos csokis"kenyér"-nem tudom mi a neve de ilyen hosszúkás és vágni kell-, nagy vilmoskörte

ma: kb 10-5 mézes negro, 7days kókuszos&csokis, coopos korpás kifli, update fahéjascsiga, fornettis-csokis, xxl 3bit, mekis kiskrumpli csibeburgerrel ketchuppal, 1sajttal szórt péksütis "nagy" pogácsa, 4szelet sajt, 3update rudi, 3in1 chocho (kávé?) nyírfacukorral és sűrített tejjel, 1toast kenyér philadelphia krémsajttal és 2 szelet sajjtal

kb "ennyi"

2014. szept. 27. 17:26
 6/18 A kérdező kommentje:
+ 1db raffaello, 1db szív alakú milkás bonbon, 4olyan kicsi-lapos milkás bonbon (sokszög alakú dobozba van)
2014. szept. 27. 17:27
 7/18 A kérdező kommentje:
de mégis hogy szüntessem meg ezt? mikor érzem hogy ennem kell mit csináljak? próbáltam olyankor normális kajákból "zabálni" pl mikor rámtört ettem túrót majd csirkét mert inkább ezeket mint csokit de nem múlt el.. és aztán bumm.. most ezt írom:(
2014. szept. 27. 17:28
 8/18 anonim ***** válasza:

Márpedig valami mást kéne enned ilyen esetben... Nem hiányzik valami (ami ugyan bennük sincs meg, ha a lelki jaj-csoki-nyamm dolgot nem nézzük.) Eleget eszel mindenből?

Nekem akkor volt ilyen, ha túl keveset ettem vagy túl sok szénhidrátot s túl kevés zsírt... De a jóllakás akkor is segített. Hülyeségeket pedig nem eszem úgysem... Ha tudom, hogy nem jó nekem, akkor olyan értelmetlen. Sokkal jobban ízlenek a saját édességeim, mint a boltiak zöme...

2014. szept. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Falásroham. Éheztetés+önmagunkkal való elégedetlenség+ önbizalomhiány+ elkeseredettség+bűntudat!


A lehető legrosszabb érzés a világon!

2014. szept. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

a zsír az sajnos alacsony mert általában mindent párolok szóval a zsír az kb ami a tojásba és ezekbe van, "plusz" nincs (kivéve az elmúlt 2 napot)

egyébként talán kicsivel többet kéne ennem az edzések miatt mert lehet nem jól számoltam ki a dolgokat

de fogalmam sincs hogy mi lehet a baj mert szerintem alapjában egész jókat eszek + iszok elég vizet és reggelizek majd suliba is viszek aztán mikor hazaérek is eszek és vacsora szóval nincs az hogy csak délután 4től este 6ig 1600kalória hanem szépen elvan osztva 3óránként


otthoni egészségesebb édességnek miket tudnátok mondani? almát szoktam sütőbe fahéjjal + kókusz zab+víz/tej de itt kifújt a dolog

2014. szept. 27. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!