Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 2nap alatt megettem 6ezer...

2nap alatt megettem 6ezer kalóriányi "szemetet". Most mit tegyek? = ( 2hete heti 5x járok edzőterembe és jól is ettem. Nem is koplaltam. Mi történhetett?

Figyelt kérdés
édességet viszont megvontam magamtól és most 80%ban azt zabáltam.. ez lehet a gond? mit tegyek?:(

2014. szept. 27. 15:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Vegyél be hashajtót.
2014. szept. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Az a megoldás, hogy alapvetően nem vonsz meg magadtól minden édességet. Butaság, nincs rá szükség, hogy többet ilyet ne egyél. Egyszerűen mértéket kellene tartani.


Pl. semmi bajod nem lesz, ha egyik nap eszel egy kis étcsokit, másnap mondjuk egy kis sós mogyorót, vagy ha ünnepeltek, akkor egy szelet sütit... Ez teljesen rendben van, kalkuláld bele a napi mennyiségedbe, és ennyi.


De ne zabálj be egy nap ennyit. Látod, ha megvonod magadtól, ez lesz a vége.

2014. szept. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Normális étrendet kellene összerakatnod egy dietetikussal. Az, hogy kiegyensúlyozatlanul (bár nem összevissza) eszel, nagyon rossz a szervezetednek. Ilyenkor megkívánod a szénhidrátot, zsírt, vagy valami tápanyagot, ízt amit előtte hetekig kihagytál.
2014. szept. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a segítséget mindenkinek!

Vettem be hashajtót de semmi sem történt.. Nem tudom hogy fogok így suliba menni :( teli vagyok kajával...

2014. szept. 28. 12:08
 15/18 anonim ***** válasza:

Azért feltételezhetően holnapig hashajtó nélkül is rendeződni fog a dolog.

Nem tudom, mit nyavalyogsz itt, de nyugodtan abbahagyhatod, mert semmi bajod nem lesz attól, hogy többet ettél a szokásosnál. A legtöbb emberrel előfordul ilyesmi, főleg például születésnapot, vagy karácsony környékén. Van ilyen, lépj tovább.

2014. szept. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

A hashajtó meg ilyesmit én a helyedben elfelejteném, ha nem lettél rosszul a sok kajától, nincs szükség semmilyen gyógyszerre. A fölösleges gyógyszerszedés nem túl egészséges. Ha sokat ettél, sokat ettél, már nem tudod visszacsinálni (nehogy bulémiás legyél!)

Egyébként meg ha folytatod a tudatosan evős + sportolós életmódot (nem feltétlen kell ilyen durván nyomni mint ahogy írtad), nem befolyásolja néha 1-1 nap amikor elengeded magad. Szóval ne ess pánikba, megtörtént, folytatod a fogyózást és nem fog hosszú távon hátráltatni.

Egyébként nem tudom, mennyi súlyfelesleged van, illetve nem értek a témához, az alábbiakat úgy írom – de ilyen intenzív diéta szerintem legalább 20-30 kiló felesleggel rendelkezők esetén indokolt. A heti öt edzőterem meg már nem biztos, hogy többet ér heti 3-nál (szokott izomlázad lenni? lehet hogy hagyni kéne néha regenerálódni az izmaid, hogy normálisan tudj edzeni legközelebb.. szerintem). De ha mondjuk 5-10 kilót akarsz leadni hónapok alatt, inkább egyél időnként 1-1 sütit, csokit, mert ahogy korábbi hozzászólók írták, ha ezeket teljesen megvonod magadtól, olyan hiányérzeted lesz, hogy utána ne csodálkozz ha rádtör a gátlástalan zabálás.

2014. okt. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen! fogyni pont hogy nem szeretnék hanem híznom kéne hogy fejlődjenek az izmaim

egyébként csoki helyett rájöttem hogy a fahéjas zabpehely vízbe is tökéletes :D (pl most is azt ettem reggelire -40gramm zabpehely, 3gramm fahéj + mellé csokis fehérje-) de ha esetleg nagyon kívánom akkor magas kakótartalmút fogok venni hogy annyira ne "bűnözzek"

2014. okt. 7. 07:07
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha hízni szeretnél, akkor ez nagyon kevés kaja. Nem csoda, hogy azt hittem, fogyózol.. Akkor végképp ne ijedj meg ha néha sokat eszel! De leginkább lazíthatnál az evési szokásaidon, egyél nyugodtan mindent amit kívánsz – ha nincs semmi ételérzékenységed, inzuliproblémád vagy egyéb – normális kenyértől, csokitól sem lesz semmi bajod. (Nem azt mondom, hogy mostantól egyél sok egészségtelen szemetet, de nem kell csak zöldségekre és biocuccokra szorítkozni.) Ha rendesen eszel, mint bárki más aki nem diétázik, lehet hogy nem lesznek zabálási rohamaid, és ha mellette továbbra is sportolsz, nem plöttyetegre fogsz hízni, hanem szép formásra.
2014. okt. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!