Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Edzőterembe szeretnék járni...

Edzőterembe szeretnék járni fogyás céljából, milyen eszközöket használjak ott, hogy a hatékony legyek?

Figyelt kérdés

Sose voltam még ilyen helyen,fogalmam sincs mihez kéne kezdenem. 154 cm vagyok és 60 kg. Abszolút egy nagy nulla vagyok sportból,kicsit félek hogy 5 perc után feldobom a bakancsot. :D Gépeket se tudom kezelni, a legtöbbet fel se fogom ismerni :s

Valamint,nem szeretnék a sok fitness pi.csával és gyúrós beképzelttel találkozni,ezért egy kevésbé felkapott helyett választottam,mégis szeretném elkerülni a "csúcsforgalmat". Mivel most itthon vagyok(sajnos),ezért egész nap ráérek. Mikor vannak a legkevesebben ?

20/L


2014. febr. 10. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Szuper, hogy mész!!! Ne legyél előítéletes. Én Budapesten járok egy bevásárlóközpont termébe, tehát forgalmas helyen. Napközben, 10 óra körül délelőtt alig van lent valaki. Van személyzet, aki segít, ha a recepción a csajnak mondod, h most vagy életedben először ilyen helyen, és kérnél egy kis segítséget, meg fognak mutatni mindent. De elmondhatom, h a többi sportoló ember is segít, mert valahogy a majmok is normálisak ott, abban a közegben! Ha van pénzed, akár személyi edzőt is fogadhatsz magadnak. Jó lenne futnod/gyalogolnod, elliptikus trénerezni, bringázni, taposógépezni, kicsit kevés súllyal súlyzózni a gépeken, mert az jobban szálkásít. Egyébként a jobb gépeken rajta van angolul, hogyan működik, sokszor rajzzal is.
2014. febr. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Általában 11-15 óráig van pangás,bár ez helyfüggő is. Nagyon ajánlott az első néhány alkalomra személyi edzőt fogadni,ő megmutatja a gyakorlatok helyes kivitelezését. Hogy az elméleti részével tisztába légy,olvasd el ezt:

[link]

Okostelefonra is letölthető.

2014. febr. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Edzőterembe neked kardió gépekre lesz elsősorban szükséged, de ha a recepción szólsz hogy segítsenek akkor fognak is. Bár először kifogsz készülni tőle, a lényeg az hogy figyelj a bemelegítésre oda nagyon én otthon edzek mert itt a mi környékünkön nincs olyan edzőterem ahol délután el lehet férni normálisan, délelőtt amikor délutános vagyok nem mindig érek rá külön elmenni.

Én otthon eddzek, saját testsúlyos edzéssel bár ez csak erősítés meg bemelegítés de mellette agyban kardiozok is.

Ha érdekel megpróbálok segíteni neked. Nem tudom merre felé élsz de ha tényleg egész nap ráérsz akkor érdemes délelőtti órákba menned mert akkor szinte üres az egész és maximum idősebbek vannak akik dolgozni járnak és talán tudnak segíteni.

2014. febr. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kezdésnek gépekkel kezdj, azokat nehéz használni. Figyelni kell a többi embert, segítséget is lehet kérni, mit hogyan csinálj. Nálunk 10 és 2 között van pangás a teremben, szerintem máshol is. A lényeg a fokozatosság! Ne akarj nagy súlyokkal edzeni, csak szép óvatosan kezd el, ismerj meg mindent, aztán lehet edzéstervről beszélni.
2014. febr. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!