Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mi értelme van a kalóriaszámlá...

Mi értelme van a kalóriaszámlálásnak? Kinek mi a véleménye erről?

Figyelt kérdés

Egyes kérdéseknél ebben a kategóriában már úgy érzem, hogy egyeseknél betegesen megy ez a számlálgatás.

Ha az ember rendszeresen mozog, tornázik, egészségesen étkezik, tehát odafigyel mindenre, akkor fölösleges ez a számlálgatás. De akkor mégis kik és miért csinálják ezt?


(Mellékesen megjegyzem 159 cm vagyok 51 kg és teljesen meg vagyok elégedve magammal, mert odafigyelek a táplálkozásomra és a mozgásra is és még soha nem is számlálgattam a kalóriabeviteleket.)



2014. nov. 9. 14:24
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Legyél magadra büszke, biztos szép formás nő vagy ennyi kilóval...ja hogy nem :D

zavar, hogy a ducibbak kellenek a pasiknak?

2014. nov. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Naná hogy egy pizzában sok kalória van. Úgy gondolom hogy ezzel plusz azzal hogy hízlal tisztában van az aki megeszi ergo tudja hogy bűnözik és hogy azt le kéne mozogni. Akkor ne itt panazkodjon hogy hogyan mozogja le. Megette vállalja érte a felelősséget.


A betegség egy más kategória és az emiatt történt súlyveszteség vagy hízás nem tartozik a kérdéshez.


És képzeld, másfél éve boldog kapcsolatban élek plusz rendszeresen mozgom. Erről Ennyit!


Ha esetleg kérdésemmel, ami szimplán érdeklődő volt, beletiportam valaki lelkébe Elnézést. Nem erre ment ki az egész.

2014. nov. 11. 13:39
 23/25 anonim ***** válasza:

Ne törődj a kötekedőkkel! Én sem számoltam soha semmit!

Valszeg, azzal, hogy írtad, hogy "beteges", nekik ez olyan mintha a gyerekükre azt mondtad volna, hogy csúnya (holott neked ez a véleményed, akkor miért hazudj)


Van olyan barátnőm, aki tényleg ha ránéz egy kajára, már 10 kg-ot hízik, és szenved mint valami kutya, hogy tényleg a semmit egye.

Ilyenkor gondolom mindenkit aki megehet egy fagyit egy szelet pizzát, egy sütit, azt a halálba kívánja.


És biztos van ilyen a kérdezők között is, így idegességüket rajtad verik le.

2014. nov. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
"extrém alacsony" az 1500? Volt olyan, hogy alig bírtam 500-at megenni, mert éhes sem voltam. Amúgy meg 800-1000 között ettem. 10-es voltam.
2014. nov. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Régebben 17 kg-ot leadtam kalóriaszámlálás nélkül. Utána abbahagytam, ellustultam, visszajött jó pár kiló. Próbáltam azzal a módszerrel fogyni, amivel annak idején, de valahogy nem tudtam belerázódni. Most elkezdtem a kalóriaszámlálást, a kalóriabázis nagyon sokat segít ebben, és úgy érzem, egyszerű és követhető ez a módszer (is). Ugyanakkor látom, hogy a makrotápanyagokból mennyit vittem be, és ha valamiből többet vagy kevesebbet, akkor a nap hátralevő részében még tudok korrigálni.

Lehet, hogy te 50 kilósan nem érted, hogy mire jó ez, de ne gondold, hogy nálad van a bölcsek köve. Minden embernek más és más dolog válik be, ezt el kell fogadni.

2014. dec. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!