Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 2 hónap alatt leadhatok 7 kilót?

2 hónap alatt leadhatok 7 kilót?

Figyelt kérdés

A kalóriabázist akarom használni, napi 1200 kalóriát tervezek bevinni, főleg fehérjéből. A cukrot, fehér lisztet, krumplit, rizst teljesen hanyagolni akarom. Mivel a tésztát nagyon szeretem, így arra gondoltam, hogy hetente 1x készítenék diabetikus tésztából ételt.

Tehát főleg húst, túrót, joghurtot és zöldséget ennék.

Emellett napi 1 óra mozgást tervezek: torna itthon, futással váltogatva, vagy ha ilyen szutyok idő van, csak torna.

Így lemehet az az áhított 7 kiló?


2014. dec. 2. 11:34
 1/8 anonim válasza:
Lehet de nagyon elszántnak kel lenned. Ez az otthon tornázom dolog több esetben nem szokott bejönni (most nincs kedvem, most jó műsor megy a tévében, most takarítanom kel stb.). Torna csakis csoportosan ahol van motiváció.
2014. dec. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Változó időpontban, de mindig végigcsinálom. :D
2014. dec. 2. 12:16
 3/8 anonim válasza:
Ez a változó időpontban sem jó. A testnek meg kel szokni az aktív mozgást mindig abban az időben de változatosan. A legjobb a reggeli edzés ébredés után mert akkor még friss és aktív vagy nem beszélve arról, hogy így a napod is könnyebben fog indulni. Az esti edzéssel az a baj, hogy délutánra már nagyon fáradt vagy és a test még csak csak bírná de az agyad tiltakozik és abból csak csapkodás van.
2014. dec. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Több mint egy éve napi szinten tornázom otthon, szóval nem lehetetlen tartani.
2014. dec. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem full jó, de ne diabetikus tésztából készíts, hanem teljes kiőrlésűből vagy durumtésztából, mert azok jobbak fogyókúrához. (Szerintem)

Szerintem a kcal lehet 1500 körül is és így ki tudnál alakítani egy tartható étrendet, mivel a tartós fogyáshoz életmódváltás szükséges. Ha 2 hónapig ezt követed, full jó lesz és lefogysz, VISZONT amint visszatérsz a régi étkezési szokásokhoz visszajön a nehezen leadott súlyfelesleg. :)

2014. dec. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi rajtad a fölösleges kiló. De a havi kb. 2 kg-os fogyás az, ami nem terheli meg a szervezetet és nem is jön vissza rád duplán pár hónap múlva. Miért olyan fontos hogy két hónap alatt lemenjen a hét kiló? És ha 3 hónap alatt megy le?
2014. dec. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Már gyűlölök ebben a testben élni, minél hamarabb meg akarok szabadulni a feleslegtől.
2014. dec. 2. 20:49
 8/8 anonim ***** válasza:
simán leadhatod, csak elég kitartás kell hozzá!! én a helyedben a túrót elhagynám. én egy hónap alatt kicsivel több, mint 5 kilótól szabadultam meg. botanical slimminget szedtem mellé:) az indította be a fogyást.
2015. febr. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!