Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyózni szeretnék ehetek 1...

Fogyózni szeretnék ehetek 1 szelet szalámis kenyeret?

Figyelt kérdés
2010. máj. 4. 11:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Persze hogy ehetel, a fogyókura nem azt jelenti, éhen is kelljen halni! Mindenből mértékkel, és kerüld a cukrokat, csokikat, a magas kalóriájú kajákat! Például mákos guba, sodó, gesztenyepüre, somlói galuska.
2010. máj. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Meg mint pl. a fehér kenyér. (Kerülendő cuccok felsorolásának folytatása.)

Teljes kiörlésűvel megeheted, feltéve hogy eszel hozzá egy csomó zöldséget is.

2010. máj. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
nem, ne egyél. így nem lehet fogyókurázni, hogy kenyeret eszel, meg szalámit...
2010. máj. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

A teljes kiőrlésű lisztből készült kenyér finomabb és egészségesebb! Próbálj olyat venni.

Reggelire nyugodtan ehetsz kenyeret, nem is egy szeletet. Ebédre is. Csak lehetőleg este 5-6 után már ne.

2010. máj. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Szerintem délután 2-3-ig egész nyugodtan ehetsz egy szelet szalámis kenyeret. A fogyókúra nem erről szól, hogy most nem ehetsz meg egy szendvicset.. Hanem arról, hogy mit mikor eszel, és főleg mennyit.
2010. máj. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%

Hogy jutott eszedbe egyszerre a "fogyókúra" ,"szalámi", "kenyér" szó????


Ez olyan, mint ha megkérdeznéd, hogy érettségi előtt szívhatok -e higítót zacskóból?

Persze!

Kenyeret fogyokúrában SEMMILYET! Se barnát se zöldet, se sárgát, egyáltalán semmilyen kenyeret, vagy péksüteményt ne egyél!

A szalámit eheted, de csak maximum zöldséggel, tojással, tehát ne szénhidráttal....és csak kis mennyiségben a napi kalóriamennyiségbe beleszámolva.

2010. máj. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ha egyáltalán nem eszik kenyeret, azt bírja kb. 3-6 hónapig.. Ok. De mi lesz utána? Zabálni fogja, mert HIÁNYTÜNETE lesz.! Fogyókúrázni ésszel kell! Tehát kenyeret (szénhidrátot) igenis enni kell, de keveset, és lehetőleg délig!!
2010. máj. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

"A fogyókúra nem erről szól, hogy most nem ehetsz meg egy szendvicset."

De arról szól!

(ha komolyan gondolja)

Én "csak" dietetikus vagyok, ez az első amit kiveszünk az étrendből (kenyér).

2010. máj. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Tuti, hogy nem dietetikus vagy. Nekem dietetikus állította össze a fogyós étrendemet, és szerepelt benne kenyér.


15 kg-ot fogytam 8 hónap alatt az ő módszerével.

2010. máj. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

ma 12:49:


Testépítéssel foglalkozom 20 éve. 4 éve edzősködöm és számos iskolát végeztem......

És 3 éve nem ettem 1 gramm kenyeret sem (!)

103 kg. vagyok most, 10% testzsírral.....miről beszélsz????

2010. máj. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!