Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megettem egy szelet zsíros...

Megettem egy szelet zsíros kenyeret :S Mit ehetek még ma?

Figyelt kérdés
Nem volt helyes tudom és fogok ma még edzeni :S Mit egyek még a mai nap? Fogalmam sincs hogy hány kalória ez.
2012. ápr. 27. 09:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hát jó lenne tudni, hogy mennyi volt grammra a kenyér és mennyi a zsír.

A kenyérben olyan 250-260kalória van 100 grammonként, a sertés zsírban 930.

Szerintem együtt nagyon maximum 400 kalória lehetett.

Nyugodtan egyél még ma, nehogy abba a hibába ess, hogy a nap további részében koplalsz. Úgyis lemozgod még a nap folyamán.

2012. ápr. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Pietrosol válasza:
100%

Sonkát,hagymát,retket,tejet...,szóval bármit és közben gondolj arra,hogy EGÉSZSÉG!Ne legyen bűntudatod amiatt,hogy ez hány kalória!Pont a nem létező bűn miatti bűntudat tesz beteggé,elhízottá!

Szóval lazíts és gondolj arra,hogy egészség!

2012. ápr. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Egészségedre!

Semmi bajod nem lesz, egyél normálisan tovább, ahogy szoktál.

2012. ápr. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Szerintem 10 deka sem volt a kenyér és vékonyan zsíroztam meg.

Ahogy egyre többet olvasgatok ebbe a kategórába, úgy félek egyre jobban a kalóriáktól :S Félek hogy nem fogok lefogyni, pedig ez korábban nem igazán érdekelt :S

A kenyeret semmiképpen nem eszek ma :)

2012. ápr. 27. 10:22
 5/12 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem meg aki elemezgeti akar egy zsíros kenyeret hogy hány gramm zsír volt rajta az nem komplett, báár a kérdés sem teljesen, mert ha alapjában véve tudod mit kell tenned a fogyáshoz, és átlátod a dolgokat nem kérdezel ilyet, még a legjobb diétába is belecsúszik néha 1-1 kaja erejéig félrezabálás, a kalória számolás meg hülyeség:D
2012. ápr. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én fogyókúra alatt minden reggel egy péksütivel kezdtem, sőt, azóta is minden nap eszem legalább egy kiflis-szendvicset.

Ennek ellenére sikerült lefogynom.

Felesleges ilyen szinten görcsölni, csak megkeseríted a saját életedet.

2012. ápr. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ebböl nem lesz gond,legközelebb elöbb gondold meg.
2012. ápr. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hagymát. Zsíros kenyér hagyma nélkül olyan mint a Dallas Dzsoki nélkül.
2012. ápr. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Itt kezdődik a táplálkozási zavar kategória.

Nem normális, hogy ilyeneken agyalsz, sportolj bammeg, és úgy kb. bármennyit ehetsz.

Én spec mindent eszek (már harmadik napja leves, és túrós-tejfölös-szalonnás-porcukros tészta az ebéd, mert imádom), reggelire-estére zsömle, téliszalámi, majonéz, néha csoki, szóval mindent, amit elv. nem lenne szabad, de naponta mozgok 45-50 percet (futás, tánc, ilyesmik), és nem vagyok elhízott, és a leadott 10kg-mat is tartom.

2012. ápr. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mikor már tarthatatlanul kövér voltam, elhatároztam ,hogy lefogyok. Első dolog amit orvos mondott ,hogy le kell mondanom erről meg arról... frászt! Inkább 5x annyit mozgok minden nap, de a kajáról nem mondtam le.


És összejött. Ha rendesen edzel, akkor tök mindegy mit eszel.

2012. ápr. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!