Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 1200-1300 kalóriákat eszem a...

1200-1300 kalóriákat eszem a súlyom meg nő?

Figyelt kérdés

Tudom nem lenne szabad mérni magam de én 1-2 naponta mérem magam és az eredmény meghökkentő.

8 napja vezetek kalóriaszámítást.

És vannak napok amikor sokkal több vagyok mint amikor legelőször megmértem magam.

A kalória bázis szerint megvan a fél kiló fogyás, de nem tudom leszűrni a súlyomból mert néha másfél kilóval vagyok több mint előző nap.

Ennyire sokat számít a bevitt mennyiség is?

Vagy be sem indult a fogyás.

Egyetlen egyszer mértem magam 65,5-nek azóta nem.

Az volt a legnagyobb súly mennyiségem mióta mérem magam.

Mikor fog látszani a fogyás?



2015. jan. 8. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem véletlen nem szabad mérni magadat. Arra jó, hogy idegeskedj, semmi másra. Egyenlőre.

Mikor méred magad? Mindig ugyanabban az időben kell. Pl. felkelés után, vagy ha jársz tornára, edzésre akkor is utána. Elég heti 1, ha nagyon kíváncsi vagy 2 alkalommal az elején. Először a víz jön le a súlyodból, majd a zsír. Tehát kb. 1,5-2 kg-ig nem fogytál. Ennyit számít a ruha, az, hogy mikor voltál kis és nagy wc-n, hogy előtte mennyivel ettél (és hogy mit). Hiába eszel csak fehérjét, amitől nem hízol, de ha belapátolsz 5 kg párolt csirkemellet és megiszol 2 l vizet és utána méred magad akkor jóval több leszel amíg el nem kezdi feldolgozni a szervezeted.. úgyhogy igen, ennyit számít, hogy akár még "kövérebb" is lehetsz.

2015. jan. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Egyetértek az előzővel... De! Mindennap reggel éhgyomorra, és WC-zés után kell mérni magad! Legalábbis a betegeknél ezt csinálják a korházban, de mint fogyókúrázó, hetente 2x kéne, és reggel; szinten az elobb emlitett dolgok szerint kell cselekedni.:)
2015. jan. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Amugy meg az keves kcal! :$
2015. jan. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Keveset eszel, ezzel a súllyal legalább 1500 kcal-t kéne enned, hogy ne menj az alapanyagcseréd alá (ez az a szám, amit akkor is eléget a szervezeted a szíved, szemed, agyad, májad, stb... működtetésével, amikor csak egy ágyban fekszel egész nap és meg sem mozdulsz). Mivel szerintem te egy átlagos intenzitású életet élsz, egyél meg 1800 kcal-t és tornázz le 300-at, de az alapanyagcseréd alá ne menj! Ez nagyon fontos!
2015. jan. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
1500 kcl-től csak tartom a súlyom , már próbáltam.
2015. jan. 9. 06:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor mozogj többet. Tartsd az 1500 kcalt es mozogj le 500-at.
2015. jan. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szintiszoli123 ***** válasza:
meg hát.
2015. febr. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!