Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miért alakul így a súlygörbém?...

Miért alakul így a súlygörbém? Min változtassak?

Figyelt kérdés

[link]


179 cm, nő vagyok.

75 kg-al kezdtem 2 hete, ma reggel 73,3 kg voltam.


2 hete heti 5x tornázok és 1600 kcalt eszek, fehérje és vitamin gazdag ételekből.


Reggel: 400 kcal

tízórai: 250

ebéd: 500

uzsonna: 250

vacsora: 200 kcal.

emellett napi 3 liter folyadékot mindenképpen megiszok.


Mit csinálok rosszul?


2015. ápr. 21. 07:54
 1/7 angelside ***** válasza:
Első nézésre keveset eszel. Amúgy mi baj? Látnád az enyémet. :)
2015. ápr. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez telejsen jo! es a fogyas merteke is! kb en is ennyit eszem es 3-4 kilot fogyok egy honap alatt.
2015. ápr. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az nem baj, hogy egy hete is kb ennyi volt a súlyom?
2015. ápr. 21. 09:18
 4/7 anonim ***** válasza:

Azért ingadozik a testtömeged, mert az emberi testnek eleve nagy víz- és anyagforgalma van (több kiló víz és táplálék kerül be s távozik, plusz a szervezetünkben változik a megkötött vízmennyiség is)


2 hét alatt közel 2 kiló fogyás, heti 0,5 - 1 kiló az nagyon jó ütem, mi a probléma?

2015. ápr. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1. Két hét alatt még nem feltétlenül indul be a fogyás, még csak alkalmazkodik a szervezeted az új étrendhez.

2. Heti 5 torna rengeteg, főleg akkor, ha előtte nem voltál túl sportos, egyáltalán nem lehetetlen, hogy az a pici is, amit fogysz egyből ellensúlyozódik azzal, hogy felszedsz egy kevés izmot. Én két hónap alatt semmit nem fogytam a mérleg szerint, a tükörben azonban láthatóan vékonyabb lettem. Te is inkább azt vedd alapul.

2015. ápr. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Eddig heti 2x (hétvégenként)mozogtam, bicikliztem. Most hétköznap torna (T25), hétvégén 1-2x bicikli.
2015. ápr. 21. 11:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi a gond? Az égvilágon semmit nem látok, ami baj lenne, látszatra tempósan fogysz, persze ennyi fogyást még nem lehet biztosan látni a testsúlyon... De ha vízből ment volna le, akkor inkább az eleje lenne extra gyors, ha rendesen eszel, ahogy írod, az izomvesztés is minimális... Csak így tovább! :)
2015. ápr. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!