Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mindig mindenki arról beszél...

Mindig mindenki arról beszél hogy mennyit lehet fogyni 1 nap alatt. De mi van a hízással? 1 nap alatt mennyit hízhat az ember?

Figyelt kérdés

Ma egy rendkívül ritka nap volt sose eszem össze-vissza és ilyen sokat pláne nem. De ha ezeket megettem szerintetek mennyit hízom holnapra? És szerintetek kb hány kcal lehetett??

reggeli: 1 kakaós csiga+1 bögre laktózmentes tej

tízórai:2 szelet rozskenyér, vastagon vajjal, mustárral, camamberttel és 2 vékony sonkával

ebéd: 3 stefánia szelet és 2 pupos evőkanál rizs + kb.5 gombóc fagyi

uzsi: 3 db zabkeksz

vacsi: 1 közepes töltött káposzta

később:1.5 közepes alma


2015. máj. 4. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Mért kibeszél arról hogy egy nap alatt fogyni lehet? Ilyen nincs. Egy nap alatt elhízni se fogsz, max a megemésztett-megemésztettlen kaja súlya miatt este többet mutat a mérleg, de ha előtte-utána normálisan egészségesen eszel és mozogsz nem számít
2015. máj. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az öt gombóc fagyit leszámítva ez egy teljesen korrekt nap, ettől hízni biztos nem fogsz. Nem tudom pontosan, de szerintem ez max 1500-1600 kcal, ez is csak a fagyi miatt. Az átlagos felnőtteknek a 2000 kcal annál több kell a hízáshoz, és akkor is csak akkor hízol ha hetekig, hónapokig eszel annyit. Viszont fagyi nélkül(ha 10 dkg-s gombócokkal, tehát összesen 0.5 kg fagyival számolunk) ez egy igen erőteljes fogyókúrás napirend.
2015. máj. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

fú, ez a fagyi nélkül is veri a 2000-et finoman számolva, de ha nem így eszel minden nap, akkor nem fogsz tőle hízni. persze ez alkattól is függ, egyik ismerősöm állítása szerint ha egyik este bezabál, máris raktározza a szervezete..


ezt kicsit túlzásnak tartom, de tényleg minden a genetikádtól függ.

2015. máj. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) reggelre! 0.6kg ment fel de szerintem főleg víz :)
2015. máj. 5. 16:33
 5/6 anonim ***** válasza:
5 (?!) gombóc fagyi?! Te jó isten! :D
2015. máj. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Pasid fizette mi? :-D Csak viccelek ;-) Ezt a "felesleget" holnapra kikakilod :-D Ha ettől megnyugszik a lelked, akkor 20 Miatyánk (fekvőtámasz), 20 Üdvözlégy (felülés) és letudtad az egészet :-D
2015. máj. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!