Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Közel kettő hónapja 1000...

Közel kettő hónapja 1000 kalóriát eszem egy nap néha kisebb-nagyobb kilengesekkel. Olvastam hogy 1200 alá nem szabad menni. Tehát ha elkezdek 1200 at enni akkor meg nem hozok ugyee?

Figyelt kérdés

15 eves es fiú vagyok egyebkent. De van mikor csak 700 körül jon ki ,de mar jol laktam a napra. ( pl.: Vöröshagyma leves a reggeli, ebed húsleves, vacsora csirkemellbol pörkölt dietasan es mar nem is vagyok éhes)

Mit tegyek? Miket egyek egy nap? Miket javasoltok hogy meglegyen? Egyebkent krumplit es lisztet es cukrot nem eszem



2015. máj. 5. 19:21
 1/6 A kérdező kommentje:
[link] ezekszerint Ennyit kellene ennem? :O :O 2000 kalóriát? :O fogyokura előtt nem ettem Ennyit :D
2015. máj. 5. 19:29
 2/6 anonim ***** válasza:
Szokásos igazság: a kalória önmagában nem számít, az a fontos, hogy miből jön össze. Minőségi tápanyagokból össze lehet hozni a napi 1700-1800 kalóriát könnyedén, úgy, hogy mellette nem érzed azt, hogy egész nap ettél volna.
2015. máj. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Általában minden nap eszem húst,zöldséget,almát,zabpelyhet,tejtermeket(túró,kefir). Hetente 3 szor hüvelyesek... Nem tudom mi a minőségi?
2015. máj. 5. 20:33
 4/6 anonim válasza:

Előszöris: Több alkalommal kellene enned. legalább 5x

Másodszor: Mást. Ha hagymás vizet eszel, az nem sokat segít :-s főleg nem reggelire ;-)

Mondjukpéldáullássukcsak:

[link]

2015. máj. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én egész nap nyúlkajákat eszem. Húst alig. Saláták, joghurt, műzli, magvak és sajtok. Eddig 59-ről 55-re mentem. Fogyni fogyok tőle, èhes nem vagyok. A kalória nekem is 400-1000-ig van kb. Szóval nem fogsz hízni, ha az átlag javasolt alatt van a te kcal limited. Ez egyéni. És minőségi étrend friss, érett gyümiket, zöldségeket rejt sok vitaminnal. Ha azt nem hagyod ki nincs baj.
2015. máj. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tehát ehetek nyugodtan 1200 kalória alatt ha az sok rostot es fehérjét tartalmaz? :)
2015. máj. 6. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!