Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miért nem fogyok? A Kalóriabáz...

Miért nem fogyok? A Kalóriabázist használom. (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nem haladom meg a napi keretemet ( 1300 kcal, ez zöldségből, gyümölcsből, zsírszegény tejtermékekből, húsból, olajos magvakból és zabpehelyből viszem be ), pluszba még naponta sporttal elégetek minimum 300 kcal-t, mégsem fogyok.. Kezdek elkeseredni, mit csinálhatnék még?

170 cm, 57 kg vagyok, 17/l



2015. máj. 14. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán azért, mert nincs súlyfelesleged. Ha nem tetszik az alakod az azért van mert löttyedt vagy. Sportolj, feszesedj, fogyásra nincs szükséged.
2015. máj. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Testképzavarod van. A súlyod teljesen normális. Azért nem fogysz, mert a szervezetedet nem tudod átverni.
2015. máj. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%

Ha nem fogysz, akkor nem vagy kalóriadeficitben.


Tök mindegy mit találsz ki napi keretnek, ha az anyagcseréd kevesebb..


Zsírszegény tejtermékek és a zab tudod mennyire megdobják az inzulinszinted? Mert én nem, de elvileg eléggé.

2015. máj. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17%

Mit csinálhatnál.

Ha tegyük fel van mit fogynod (bár 57 kilóval.. ez eleve kérdéses) nyilván lehetne:


kevésbé inzulinogén kajákat enni

ritkítani az étkezéseket

csökkenteni a kalória bevitelen. Nagyon ezeken kívül nincs mit. Ha fogyni akarsz és most NEM fogysz, akkor egyél jobban, tisztábban, esetleg kevesebbet..

2015. máj. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

hagyd el a gyumolcsot.


Altalaban veve meg azert nem fogysz mert nem vagy kaloriadeficitben.

2015. máj. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

A 300 kcal az semmi sportnak. Én is a kalóriabázist használom, néha-néha meg is haladom a napi keretemet, viszont mindennap lesportolok legalább ezer kcal-t, sokszor többet is. 6 hét alatt 7-8 kilót fogytam. Ha sporttal fogysz, azt biztosan nem tudja ellensúlyozni a szervezet az anyagcsere lassulásával, mivel olyan fizikai csoda nincs, hogy te ugyanannak az energiának a felhasználása nélkül feljuss pl. a hegy tetejére.


Másrészt pedig nincs túlsúlyod, úgyhogy inkább kezdj el rendesen enni és rendesen sportolni, pl. heti 3x1 óra futás és 3x súlyzós edzés vagy torna.

2015. máj. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

170 cm-hez az 57 kg nem sok.

Legalábbis így a számokat nézve.

Talán azért nem fogysz tovább mert megszokta a szervezeted az 1300 kcalt-t.

Hány kiló szeretnél lenni?

2015. máj. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha nem tetszik amit a tükörben látsz akkor válts étrendet, menj kondiba és izmosodj! Én kb egy löttyedt csontváznak tudlak elképzelni

Egy pszichológus se ártana

2015. máj. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!