Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Kalóriaszámlálás-így is tudok...

Kalóriaszámlálás-így is tudok fogyni? Többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kb 1,5 hónapja kezdtem el a kalóriát számolni! Ügyeltem arra, h ne egyek úgymond semmi hívható ételt, minél kevesebb kalóriát tartalmazzon! Még külön is főztem magamnak, de ez két gyerkőc mellett elég macera és sok idő! Csak teljes kiörlésű kenyeret eszek, de azt sem minden nap, illetve cukrot nem használok, legalábbis a saját ételekbe Nem! Eddig szépen le is ment a heti -1 kg! Viszont mostanában elkezdtem azt enni, amit a családnak is főzök, persze jóval kevesebb mennyiséget, és természetesen a kalóriahatáromon belül( max 1200 egy nap)! Így is fogyhatok tovább? Kb másfél hetente mérem magam, nemsokára következik, de az nagyon rosszul esne, ha emiatt megállna a fogyás! Köszönöm a válaszokat!
2015. jún. 9. 08:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha határon belül maradsz tovább fogysz. Esetleg az étrend változtatása miatt egy kicsit lelassul, de folytatódik tovább. Ne add fel, főleg, ha eddig már ment :)
2015. jún. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább térj vissza a saját étrendhez, szerintem egy kis csirkemellet pirítani, salátát összedobni nagyon kevés idő, és én kihasználnám, hogy nyár van, a piac tele van jobbnál jobb zöldségekkel, olcsón lehet egészségesen enni.

Te is érzed legbelül, hogy ez a biztosabb és egészségesebb módszer, különben nem aggódnál.

2015. jún. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én a két gyereknek is rendes, jó ételt főznék, nem cukrosat és "hizlalót". El tudom képzelni, hogy valamit picit máshogy kéne nekik, de miért kéne külön főzni? Én alapvetően egyfélét főzök (s valami pofonegyszerűt), s azt eszi az erősen szénhidrátdús étrenden élő párom és én is, 20 grammos szénhidrátkeretnél is (sőt, egy 9 grammos napomon is megoldottam). Csak más a köret, ő eszik később valami édességet, ilyenek.


Azt sosem értettem, mire jó, ha egy étel kevés kalóriát tartalmaz (pláne egységnyi súlyban). Alkalmanként rendben van, hasznos lehet, de mindig? Jól akarunk lakni, nem? Talán azért fura ez nekem, mert én nem lakom jól puszta térfogattal, de nem is lenne benne semmi logika, a testem nem térfogattal működik.

2015. jún. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Mindenesetre megvárom a mérés eredményét!
2015. jún. 9. 14:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet?
2015. júl. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm az érdeklődést! :) 11. hétnél tartok 11 kg mínusszal! Szépen megy le a heti 1 kg emellett az étkezés mellett!
2015. júl. 15. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!