Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Nagyon keveset eszem?

Nagyon keveset eszem?

Figyelt kérdés
Eddig nem nagyon figyeltem, mikor, mit és mennyit eszem, néha egészen elszalad velem a ló, képes vagyok egy helyben megenni egy egész pizzát, de ha nincs előttem az étel, nem jut eszembe hogy egyek. Pár hete elkezdtem irogatni, és a legtöbb napon 1000 kalóriát sem értem el (de hetente egyszer, mondjuk ha valamilyen bulin voltam, akkor akár 4000-ig is sikerült elmenni) lehetnek ennek következményei? anyagcserém rendben van, minden nap tudok wc-re menni, van hogy kétszer is.
2015. jún. 27. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi bajod nem lesz , az 1000 kalória nem sok de nem is annyira kevés , van aki fogyókúra nélkul sem tud ennél többet magába tömni hogyha nem érzed magadat éhesnek akkor teljesen jó.
2015. jún. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az 1000 kalória kb. pont a fele egy 55 kiló körüli embernek, mint amennyi kell.


" képes vagyok egy helyben megenni egy egész pizzát"

Hát ez elég normális szokás :)

2015. jún. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Napi 1000 kalória beviteléből először fogyás lesz, de aztán a szervezeted átáll az éhező üzemmódra és szépen visszahízza amit lefogytál mihelyst abbahagyod.


Akármennyit lehet enni, csak le kell mozogni. Akkor a szervezeted úgy lesz vele, hogy sok kiadás - sok bevétel, tehát bátran hozzányúl a raktározott zsírhoz.

2015. jún. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem nagyon fogytam mellette, 53-54 kiló körül vagyok, de tartom. mérni ugyan nem mérem magam, de a ruhaméretem nem változik, gondolom mivel már régóta ennyit eszem általánosságban. nem is szeretnék különösebben fogyni, nem ez a kérdés, csak hogy szükséges e erőltetnem és odafigyelnem, hogy kicsivel magasabb legyen a kalóriabevitelem egy nap
2015. jún. 28. 03:30
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, egyébként :)
2015. jún. 28. 03:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha jól laksz, nem fogysz, nem hízol és egészségesnek érzed magad, akkor felesleges számolgatni. :)
2015. jún. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha jól érzed magad, nem érzed gyengének, fáradtnak magad. Nincs baj az egészségeddel akkor kár ezen paráznod. A szervezeted úgy is jelez, ha baj van.
2015. jún. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!