Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » "Ha a szervezeted több kalóriá...

"Ha a szervezeted több kalóriát éget el, mint amit beviszel, akkor fogyni fogsz" Igen? :D

Figyelt kérdés

Akkor ha nem jók a makrók, miért bukik rögtön az elmélet? Miért nem engedélyezett a cukor, ha belefér a kalóriakeretbe? (tekintsünk el attól, hogy gyorsan felszívódik és hamar éhes lesz tőle valaki, ez nálam nem így van)


Nem kötekedni akarok, csak sok dolgot nem értek. Meg mindenhol máshogy van leírva. Pl a testépítős oldalakon azt írják, hogy sehogy sem lehet fogyni, csak szigorú diétával. A mintaétrendben meg 5 étkezésből 3 csirkemell és rizs vagy csirkemell és zöldség.. Ezt ki tudja tartani hosszútávon?


Itt az oldalon pedig sokan írják, hogy ők sima kalóriaszámlálással fogytak, úgy, hogy mindent ettek, cukrot és csokit is...


Na most akkor ha én mindennap annyi kalóriát eszem, ami nekem heti 1 kg fogyáshoz kell, akkor valóban fogyni fogok?


2015. júl. 29. 18:23
1 2
 11/11 anonim válasza:

Én most a kalóriák számolgatását kezdtem el, már most, 2 hét után is látom magamon a változást, pedig semmiről sem mondtam le, inkább csak mérlegeltem hogy milyen ételből érdemes kevesebbet ennem. Emellett csak napi 30 percet mozgok, tehát nem kínzom magam halálra egyáltalán. Szóval tényleg igaz, ha többet égetsz el mint amennyit beviszel, akkor fogyni fogsz. :)

18L

2015. aug. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!