Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha napi 400-500 kalóriát...

Ha napi 400-500 kalóriát égetek el sportolással, az kevés?

Figyelt kérdés

Ma elkezdtem egy tudatosabb életet élni, odafigyelek a táplálkozásomra, és sportolni kezdtem. Mivel kicsit az évek alatt eltunyultam így a mai nap csak 1 km tudtam futni, illetve kempóztam közvetlenül utána egy fél órát, mivel gondoltam, hogy ha a szervezet már elkezdett dolgozni akkor ha bírom csinálom. Interneten van egy oldal a kalóriabazis.hu ami szerint 410 kalóriát égetem el ezzel körülbelül.


Úgy hogy kezdő vagyok, ezt mondhatjuk jónak?



2015. aug. 17. 10:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó. Minden jobb e semminél. Szerintem a 300 is elég lenne.Attol fugg hogy mi a célod.
2015. aug. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Kezdésnek nem rossz! De nem árt, ha tudod, a kalóriabázis oldal nagyon túlbecsüli a mogás által elégetett kcal mennyiséget!

Ha van okostelefonod, akkor inkább töltsd le futáshoz az ingyenes runtastic alkalmazást, és az általa jelzett kcal égetéssel számolj!

2015. aug. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A runkeeper-t használtam, ő 100 kalóriát számolt, így próbáltam beigazítani a kalóriabázisba :)


Bár igazából, nyilván ezek a számok lehet még elég gyatrák, de azért túlhajtani sem szeretném magam hogy rosszul legyek! :) Az napi kalória bevitelre figyelek, és hátha...


Letöltöm amit mondtál, megnézem! :))

2015. aug. 17. 11:09
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, a runkeeper is jó, azt nem ismerem, nekem a runtasticot egy ismerős ajánlotta, így botlottam bele. Lehet, minden ilyen alkalmazás rendben van... A lényeg, hogy a kalóriabázis ebből a szempontból nem jó, azért írtam.
2015. aug. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Andizsuzsi ***** válasza:
80%

„Bárki, aki fut, megelőzi azt, aki gyalogol és bárki, aki gyalogol, megelőzi azt, aki üldögél.”

Tom Bunk


:) ügyes vagy, csak így tovább!!

2015. aug. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kíváncsi leszek, ha kitartó leszek és minden nap odafigyelek az étkezésre és mozgok, akkor meglesz-e az eredménye! :))))
2015. aug. 17. 13:40
 7/9 A kérdező kommentje:

Egyébként 185 cm 89 kg vok jelenleg 23/F.


75 lenne a cél, bár nem tom az lehet már sovány! :D:D

2015. aug. 17. 13:41
 8/9 A kérdező kommentje:
Egyébként, nem tudom mért de puffadok az étrendemtől, pedig semmi olyat nem eszek, sok gyümölcsöt és zöldséget eszem, reggelire szoktam csak zabkását, de még másnap reggel is puffadok! :S Szerintetek annak az lehet az oka, hogy a test, nem tudja, hogy mi ez az új étrend? :D
2015. aug. 18. 10:15
 9/9 Krisz85 ***** válasza:
bőven jó, ha minden áldott nap ez megvan! csak a kalóriabázis felejtsd el de nagy ívben kérlek! mert egy rakás.......
2015. aug. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!