Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ma a kelleténél kicsit több...

Ma a kelleténél kicsit több krumplifőzeléket ettem. De a többi kaja mind egészséges volt. Volt alma. Nyers kelkápi;meg reggelire tojás olívaolajban. Vajon ez meg fog látszódni? Ja meg még megyek futni egy 40 percet. :/ 7-8 km-t.165 cm/54 kg

Figyelt kérdés
2015. aug. 26. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem szabad ilyen kalóriáktól rettegve élni, amúgy teljesen normális a súlyod, és ebédre etted, majd lefutkározod.
2015. aug. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szintiszoli123 ***** válasza:

Mi a baj a krumplifőzelékkel?

Oké, én tudom, hogy mi a baj vele, de te szerintem pont nem azok miatt tartod rossznak. Miért tartod rossznak?

És miért gondolod, hogy a tojás olívával nem tud ugyanúgy "meglátszódni"?

Ha meg már egyszer számolod a kalóriákat, akkor tudod, hogy elsősorban akkor fog bármi is meglátszódni, ha kalóriaplusszba kerülsz. Sok más tényező is számít, de csak másodlagos.

2015. aug. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Krisz85 ***** válasza:

szinti !

legalább hülyeségeket ne írj ha okosat nem tudsz, kérlek.


a kalóriadeficit önmagában okoz testsúlycsökkenést / lásd világháború koncentrációs táborok lakói.../ csak épp nem mindegy hogy miből jön ez a testsúlycsökkenés, és mit okoz a szervezetben.


kérdező:


Gondolom a tojást olivaolajan sütötted, na ezt ne tedd, egyrészt azért mert hő hatására az olivaolajban lévő jó zsírok kémiailag megváltoznak és telített rossz zsírok lesznek belőle, tehát egy drága napraforgóolajban sütöttél, kókuszzsír a titok!


nem fog meglátszódni, miért látszódna meg egy csaló étkezés???


viszont ahogy látom van még mit tanulnod a helyes sporttáplálkozásról, de ne add fel!

2015. aug. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szintiszoli123 ***** válasza:

Krisz!


Szufficitről beszéltünk, nem deficitről. Itt a szervezetnek nem kell választania, hogy izmot bont vagy zsírt.

És direkt nem mentünk bele mélyebb biológiai folyamatokba. Ezen a szinten mi köze van pl. a fehérjebevitelnek ahhoz, hogy valaki olivaolajjal meg tojássárgájával kerül kalóriapluszba, vagy éppen krumplifőzelékkel. A krumpli odavág az inzulinnak, de a kérdezőt (mint írtam is) valószínűleg pont nem ez zavarta.

A burgonya maga, bár inzulin szempontjából gázos, fehérjével és zöldséggel fogyasztva "normál" kajává szelidíthető. Van mellette egy kis liszt, tejföl, esetleg tej. Gyilkos kombináció lehet, de önmagában nem ettől fog hízni. Mi ebben a hülyeség?

2015. aug. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!