Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám a legkönnyebben...

Hogyan tudnám a legkönnyebben és egyszerűbben leadni a felesleges kilókat hasról?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a problémám van, hogy pár kg-t szedtem fel, Most vagyok 80 kg, a magasságom 182 cm. Tudom elvileg magassághoz nem vészes, meg tulajdonképp nem is nagyon látszik máshol csak picit hasnál, meg nyaknál. Milyen gyakorlatokat tudtok ajánlani? Vagy esetleg étkezés szempontjából? A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm!

2015. máj. 17. 19:15
 1/1 TXCowboy ***** válasza:

Hasról fog a legutoljára lemenni a szír, amikor már mindenütt szálkás vagy, szóval könnyen sehogy és leginkább fehérjedús, cukormentes, zsírszegény táplálkozással.


Gyakorlatot azért nem ajánlok, mert a has izom is ugyanolyan izom, mint a bicepsz, meg a többi, növelni tufdsz rajta. Mivel neked nem a has növelése a cél túlzottan nem érdemes rá edzeni, hogy mégnagyobb legyen.

2015. máj. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!