Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Stagnálásra ez megoldás?

Stagnálásra ez megoldás?

Figyelt kérdés

162 centi magas vagyok, 56 kilóról indultam 1 hét alatt fogytam 2-t, de 4. napja tartom is. A cél 45-48 lenne, mindenképp 50 alatt.

Ne hozzátok fel kérlek a 60 kilós nő esetét, tökéletesen egyet értek vele, de az a kép aaaaanyira igénytelen, számtalan szép és igényes összehasonlítás van erre.

Eddig 900-1000 kalória között vittem be, 20 percet futottam mellé, plusz 45-öt sétáltam.

Tegnap este volt 1 falásrohamom, megettem kb 10 centi csípős kolbászt, utána 1 bögre canderellel édesített kakaót.

Arra gondoltam, megemelem a bevitelt 1200 környékére, hátha ez a baj, mellette a futást is megemelem 35-40 percre.


2015. szept. 7. 08:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Az 50 kg alatti súly már kevés a magasságodhoz!!!


Egészséges keretek között 1 hét 1 kg fogyás!

Ha egészségesen táplálkozol, kiiktatod az nem megfelelő kajákat (édesség, szénhidrát, péksütik..stb.), odafigyelsz az étkezésre, többfajta mozgási tevékenységet is végzel súllyal és anélkül, akkor ez jó stagnálás lehet. :)

2015. szept. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A fogyás hosszú távú projekt, nem kellene folyton itt égre emelt tekintettel siránkozni, ha valaki pár nap alatt nem fogy, vagy ha megettél egy darabka kolbászt.
2015. szept. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ez pedig nem válasz a kérdésre. :)

Azt esetleg elmondod, hogy milyen Isten adta jognál fogva döntöd el, hogy itt (vagy bárhol) mit "kéne" vagy "nem kéne"? ;)

2015. szept. 7. 15:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia , szerintem a 10 centis kolbász és a kakaó nem nevezhető falásrohamnak :) valószínű hogy azért stagnál a súlyod mert most kezd el lemenni a zsír is az első ket kiló általában csak salak . Nem kell változtatnod az eddigi életmódodon pár nap múlva be fog indúlni a fogyás ha ez 2 héten belül nem történik meg akkor változtass.
2015. szept. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :)
2015. szept. 7. 16:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez nem stagnàlàs. Még el sem kezdtél fogyni. Ami eddig lement az víz meg mondjuk nagy dolog. 1 kilò zsír leadàsához kb 7700 kalòria elégetés kell ami éhezés nélkül nagyjàbòl 7 nap. kb. Stagnàlàs az, ha fogysz heti x mennyiséget x ideig, majd minimum 1 hònapra megàll a fogyàsi folyamat. idővel ùjra indul, csak a szervezet alkalmazkodik, erőt gyűjt, ilyesmi. természetes folyamat.
2015. szept. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!