Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan legyek vékony? A...

Hogyan legyek vékony? A koplalás tényleg nem megoldás?

Figyelt kérdés
Szeretnék annyira vékony lenni,hogy ha felveszek egy polót ne látszódjon a has hájam. Összesen ennyi a vágyam,viszont túlzottan szeretek enni és semmi más öröm nincs az életembe amihez nyúlhatnék helyette. Ötletek?
2015. júl. 30. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Sportoljal, eddzel, es egyel rendesen, valtozatosan (feherje, szenhidrat, rostok, vitaminok). Ez az egyetlen ut.
2015. júl. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt hogy lehet egy életen át tartani? Számomra inkább kínzás,mint az egészség jut először eszembe. Nem tudom elképzelni,hogy napi ötször egyek szabályozottan. A zöldségeket,húst szeretem persze de ez a szabályozottság életem végéig brutálisnak tűnik. Miért van az hogy mások maguktól is vékonyak/így élnek kivéve engem?
2015. júl. 30. 21:53
 3/8 anonim ***** válasza:

Nincs értelme máshoz mérned magad.

Nekem nem tűnik kínzásnak a sport és rendes étkezés... Furcsa vagy.

Nem kell napi ötször enned :)

2015. júl. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Keress mást, ami örömöt nyújt. Én is ilyen vagyok, ha unatkozom vagy ha szomorú vagyok, akkor állandóan ennék. De ha jól érzem magam, akkor akár egész napra is elfelejtem :)
2015. júl. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A jó étkezés is sok örömöt tud nyújtani... Bár nem tragédia, ha nem.

Tragikus, ha valakinek nincs más öröme. Annyi jó dolog van. Én pl. rajzolok, túrázom, párom is van... Pénzem jelenleg semmi, de ezekhez nem kell.

2015. júl. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Én is kb így működöm: folyamatosan csak ennék. :/

nekem is mindig mondjàk hogy rendszeresebben étkezzek, ês figyeljek oda, hogy mit, de számomra ez lehetetlen!!

mindig bosszant engem, hogy màsoknak tökéletes alakjuk van,pedig semmit sem tesznek érte.

a hasháj tényleg rossz,nekem is van :(

éppen ezêrt nem testhezàlló pólókat hordok, hanem lazàkat


szerintem érdemes lenne kipróbàlnod vmilyen sportot, amiben örömöd leled. ennek előnye, hogy ugyanannyit ehetsz, mégis közben kalóriát égetsz :)


én pl futok, úszok, biciklizek, néha lovagolok is.

a mostani jól bevàlt módszerem: minden este elmegyek futni, és utàna màr nem eszek semmit

ez elég jól eltünteti a felesleges zsírt

de hasra is dolgozok ám, meg használom a kondi gépeket is


az evéssel kapcsolatban, egyél nagyon sok gyümölcsöt,mert gyorsítja az anyagcserét

most így nyáron, kipróbàlhatod a dinnye diétàt is. 1-2 napig csak dinnyét eszel. jól àtmossa a szervezeted, és a dinnye szinte csak vízből àll...

görögdinnyével a legjobb. néhàny kanàl után már rà sem bítok nézni, olyan laktató :D

2015. júl. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én egy hónapja diétázom, rendesen eszem és sportolok. Eleinte nagyon rossz érzés volt, mivel meg kellet szokni, hogy a reggelt rögtön mozgással kezdjem és hogy olyan ételeket egyek, amiket igazából annyira nem imádok. :D

Már szinte megszoktam az egészet, jól esik reggel mozogni, mert megadja a löketet az egész napra, plusz oldja a stresszt.

Mivel normálisan eszem (csirkemell, túró stb zöldséget sajnos keveset) így sosem éhezem, mint más koplalós diétámban ezelőtt, sőt csirkemellből olyan finom ételeket csinál anya, hogy el sem hiszem, hogy diétás xD

Hetente egyszer tartok csalónapot, így nem vágyok az édességek után..


Igazából csak el kell kezdeni, és bele kell rázódni, egyébként annál nagyobb öröm nincs is, hogy látod a mérlegen (meg magadon) lefelé menni a kilókat ;D

2015. júl. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja igen, azt kihagytam hogy 4 kilót fogytam
2015. júl. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!