Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi lenne a leghatékonyabb...

Mi lenne a leghatékonyabb megoldás a fogyásra?

Figyelt kérdés
14 éves fiu vagyok, közel 100kg kb 2 éve elhagytam a kólát, nagyon ritkán iszok. Helyette inkább 100-25%-os alma és más ivóleveket iszok. Mennyivel jobb ez mint a kóla ? Plusz néha eljárok futni is kb 2km-et + minden hétköznap sétálok suliból haza ami kb 2,6km és abból 450m egy kisebb domb amin felmegyek. Mit tudnék még tenni a fogyás érdekében ?

2015. máj. 25. 15:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Az egeszseges etkezes a kulcsa mindennek..

Persze ilyen cukros italok/eteleket messze elkerulni es a nagyon nagy kaloriatartalmu eteleket is..Es ha van idod probalj meg tobbet sportolni, nem muszaj pont futni hiszen az terheli a terded .. jarj mondjuk uszni:)

2015. máj. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A gyümölcslevek sokkal egészségesebbek a kólánál, de az energiaértékük nem kevesebb. Nézd csak meg a dobozt! Igyál vizet vagy teát (cukor nélkül). Ilyen súllyal én felkeresném a háziorvost, aki talán el tud küldeni egy olyan szakemberhez (dietetikushoz), aki összeállít neked egy személyre szabott étrendet. Itt néhány sorban erre nincs lehetőség.
2015. máj. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Gyulladáscsökkentő, kiegyensúlyozott étrend kellene, az kevés hogy kóla helyett cukros gyümölcslevet iszol és néha futsz.


A te tested kevésbé bírja a sok szart mint másoké, ezért vagy közel 100 kiló.


Nézz utána a paleolit étkezés elveinek, most nem írom le hosszan, ezeket kövesd és jól leszel.

2015. máj. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyébként nem is látszik rajtam a 100kg. Mások 60-70-et tippelnek az a durva.
2015. máj. 25. 16:29
 5/9 A kérdező kommentje:
Plusz én se érzem magamon.
2015. máj. 25. 16:30
 6/9 anonim ***** válasza:

Hány centi vagy? Ha nem látszik rajtad, akkor nyilván izmos vagy. Kép kellene.


A gyümölcslevek (100%-osak) is tartalmaznak cukrot, az almalében több is van átlagosan, mint a kólákban; a gyümölcsnektárok, -italok már cukrozottak, s a hozzáadott cukrok negatívabb határúak, mint a természetesek, ivólevekről ne is beszéljünk, azok szétcukrozott vackok pár csepp gyümölcslével.

2015. máj. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
169-170cm. látszik hogy duci vagyok de nem olyan durván
2015. máj. 25. 17:42
 8/9 A kérdező kommentje:
egyébként 12éves koromtól elkezdtem járni kondi terembe egészen tavalyi év végéig és annak érdekében hogy lefogyjak ami sikerült is egy kicsit csak vissza szedtem és lehet hogy az ott felszedett izmoknak van ilyen tömegük rajtam. lehetséges ?
2015. máj. 25. 17:53
 9/9 anonim válasza:
Ha kell segítség irj :) 15/L (4honapja dietazok ) hatékony. ;)
2015. máj. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!