Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 13/F 159/59 vagyok. Elegge...

Maestro69 kérdése:

13/F 159/59 vagyok. Elegge duci. Alakot formalni akarok. Sokat olvasgattam arrol, hogy egy nap minimum vigyek be 1000 kaloriát de azt hogy?

Figyelt kérdés
Tegnap 800 kcalt ettem meg és bőségesen jól voltam lakva. Nem voltam éhes a nap folyamán. Akkor ez koplalás? Nem értem hogy tudnék legalább 100 kcalt összehozni ha igyis jol vagyok lakva.. tippek?

2015. okt. 28. 05:43
 1/6 A kérdező kommentje:
1000 kcalt*
2015. okt. 28. 05:45
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez nem értem. A felnőttek is alig bírják betartani a napi 2000 kalóriát. Valamit elszámolhattál...
2015. okt. 28. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%

Én meg eszek 1 nap 2ezret

ezt ed meg egy nap reggel 6-7 óra között 70g zabpehely vizbe nem gabonapehely tejbe mert az nem jo

Fél tizkor 25g rizs 90g csirkemell 100g zöldség

délbe 60g rizs 90g csirke zöldség

3kor ugyan az mint délbe

6kor ugyanaz mint fél tizkor

9kor egy fél doboz turo

amikor suluba kajálsz probáld meg a szünetekhez igazitani

meg napi 1 óra intenziv séta 8és 9 között

hamar lemegy igy a suly és egyél napközbe kogyorot mandulát csak ne pörköltet hanem simát

2015. okt. 28. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Leírnád, hogy pontosan mit ettél?
2015. okt. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja, mit eszel?

Az ilyeneket sosem értem. Jóllakottan is be tudnék tolni 1-2000 kcalt, bár nem mindig esne jól, az tuti s ALAPOSAN jóllakottan nem menne, de ahhoz jócskán fölé kell mennem a kalóriaigényemnek. Hogy működik mások szervezete? Az enyém éhségjeleket ad, ha üzemanyaghiánya van, s kikapcsolja az égséget és étvágyat, ha már kicsit sincs. A határon lehet trükközni és játszani (elsősorban akkor, ha épp eszem és még nem érkezett le az összes étel), ettől tudok többet és kevesebbet enni, mint ami pont kell, de másnap ez hajlamos kiegyensúlyozódni, illetve pazarlásban is jó a kicsike.

De sokaknál valahogy kegyetlenül elromlott ez a jelzőrendszer, úgy tűnik. Szomorú.


Kérdező, 1000 kcal még mindig koplalás lenne neked, egyél szerintem párszázzal többet, de inkább min. 1500-at és mozogj.


1-1 ilyen nap simán lehetséges, nekem is voltak 0 és 500 kcal-os napjaim az életemben. Az átlagom attól még 2000 körül van, ez a súlytartó szintem, ha alig mozgok.


100 kcal az szinte semmi. Egyél töményebb ételt. Én az átlagosnál laktatóbb ételekre vadászom a saját életemben, neked fordítva kell, illetve lehet laktató, csak edd meg, mielőtt jóllaknál (s ne legyél rosszul utána se. vannak trükkös ételek, amik később ütnek s túlzott jóllakást okoznak). Próbálkozz, többször egyél, számodra vonzóbbat...

100 kcal... Dobok egy kis zsírt a zöldségeimre, bekapok egy szelet sajtot, megeszem egy tojást (lágytojásként pár másodperc, igaz, számomra extra laktató a tojás, a legjobb eszközöm a kalóriabevitelem csökkentésére. de hátha nálad bejön. remek tápanyagforrás is), eszem nagyon kevés olajos magvat (ha rendesebben rárepülök, az min. 600 kcal és sokunkat nem is laktatnak valami jól).

Nem tudom, ezekből mi jöhetne be számodra. Direkt kerültem a térfogatosakat, mert normál embernél az valamiért erősen segíti a jóllakást... De nekem bejönne az is, ennék egy csomó zöldséget, ami kalória, de nem tudok vele jóllakni s érzésre elég gyorsan kikerül a gyomorból, ha a teljes emésztése igen lassú is, mert a bélbaktériumoknak is el kell vele szórakozniuk.

2015. okt. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hogy jött ki a 800?

Mindent beleszámoltál, amit ettél-ittál?

Lemérted a nyers súlyt mindenből? Esetleg a 100g-ra vonatkoztatott értéket alkalmaztad a teljes adagra, gyümölcsre?

2015. okt. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!