Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Eddig 10 kg fogytam, még 50...

Eddig 10 kg fogytam, még 50 kg-t akarok minimum, de félek, hogy túlságosan undorító lesz a bőröm. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Régebben rengeteg kérdést tettem fel a súlyommal kapcsolatban. 1 hónapja fogyókúrázom eddig 10 kg-t fogytam. Viszont már az eleje óta félek, hogy undorítóbb leszek fogyás után mint most (a bőröm miatt). Rettentően vissza fog ez a félelem és a motivációmat is elveszi. Sokszor úgy érzem, hogy inkább maradok ilyen. Mit csináljak?


163 kg voltam kb. 1 hónapja, most 154 vagyok. 20/F


2013. okt. 27. 13:37
 1/10 anonim ***** válasza:

HA tudod igazolni hogy a A BMI-d nagyszázalákban csökkent (nem tudom mennyi de nálad ez tuti játszik majd)

akkor a TB fizeti a műtétet

nem leszel undorítóbb dehogy :)

csak beszélj szépen a háziorvosoddal

Ezt egyedül csinálod?

2013. okt. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igyál rengeteget. Ha úgy érzed, hogy lazább a bőröd, akkor egy-két hétig függeszd fel a fogyókúrát, hogy legyen ideje idomulni. Ha nem fogysz túl gyorsan, akkor nem lesz gond, ne aggódj :)
2013. okt. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha sportolsz mellé akkor nem fog lógni a bőröd. Fiatal vagy még, úgyhogy tud az alakodhoz alkalmazkodni.

Egyébként ha beírod google-be, hogy 'body transformation' akkor egy csomó képet hoz ki olyan fogyásokról is, ahol simán megvolt az 50 kg mínusz, mégsem lóg a bőrük.

Igyál sok folyadékot és kend a bőrödet testápolóval vagy babaolajjal, úgy könnyebben visszahúzódik.

Egyébként gratulálok a fogyásodhoz! Emlékszem a kérdésedre és reméltem, hogy belevágsz a fogyózásba. Örülök, hogy így döntöttél. Csak így tovább!

2013. okt. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Ne egyszerre akarj fogyni! Hagyj időd, hogy a bőröd hozzáidomuljon a megváltozott testedhez! 1 hónap alatt 10 kg az túl gyors.
2013. okt. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Ekkora súlyfeleslegnél talán az első hónapban a 10 kiló nem gyors. Innentől kezdve viszont le kell lassulni. Remélem helyesen táplálkozol, tehát szénhidrátban szegény, de zsírban és fehérjében dús táplálékot fogyasztasz. Ha emellett sok folyadékot (vizet) iszol, akkor elméletileg a testednek nagyjából kéne tudni tartani a lépést a fogyással. Az idő egyébként majd így is úgy is megoldja a dolgokat. Én nem feküdnék kés alá ilyen ügyben, semmiképp sem.
2013. okt. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem akarok én sem kés alá feküdni, pont, ezért tettem fel a kérdést. Sajnos teljesen nem tudtam megváltoztatni az étrendem. A lehetőségeimhez mérten változtattam meg az étkezési szokásaimat. Ez mellett mindennap mozgok és próbálok sokat inni.


Én is gondoltam ezekre a pihenős időintervallumokra. Ill. majd szeretnék kollagén port, ill. multivitamin is venni csak egyenlőre nincs rá pénzem. Kenni is fogom a bőröm, főleg mell és hastájékon.


Köszönöm a válaszokat.

2013. okt. 27. 17:10
 7/10 A kérdező kommentje:
Egy kérdésem lenne még. Több helyen is olvastam, hogy 20 kilónként 1 liter vizet kell fogyasztani. Szóval akkor nekem megközelítőleg 7-8 liter vizet kellene innom (folyadékot)?
2013. okt. 27. 17:12
 8/10 anonim ***** válasza:
hú annyi talán nem de 5l nyugodtan..
2013. okt. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok az eddigi fogyáshoz. Nem írtad mit sportolsz, de amíg ilyen nagy a súlyfelesleged, óvatosan az olyasmivel mint pl futás, nagyon megterheli az ízületeket.
2013. okt. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 120 kilórol fogytam 80 ra . a bőröm kicsit megereszkedett,de még mindig jobb mint amikor 120 kilós voltam. Mondjuk nekem nem lesz olyan kockás hasam sohasem mint pl a legtöbb fiatalnak,de bőven jobb így mint amilyen volt.
2013. okt. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!