Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Milyen ütemben fogyhatok így?...

Milyen ütemben fogyhatok így? Mennyi idő alatt megy le 5kg így?

Figyelt kérdés
naponta 800kcal-t eszek általában (de max. 1000-et). Ebben beleszámoltam a reggeli kávém is. Ez a 800 kalória gyümölcsből, zöldségből,és húsból tevődik össze. Persze azért néha mást is eszek, mondjuk egy müzliszeletet vagy egy joghurtot, mert ezeknek alacsony a kalóriatartalmuk. Heti 2x kosarazok (ott elég sokat futunk azért). 17 éves vagyok, 170cm 60kg. 10kg-ot szeretnék fogyni. Ha ezt betartom mennyi idő alatt érhetek el látszólagos változást? Monjduk 5kg mennyi idő latt fog lemenni igy?
2015. nov. 3. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Az első héten hozzávetőlegesen lefogysz egy kilót zsírból, a koplalás miatt további kettőt vízből, salakanyagból veszítesz. Utána heti egy kg lemegy zsírból, kétheti egy izomból.

Tehát durván 3-4 hét alatt lemegy 5 kiló, ebből 3 kg zsír. Aztán belassul az anyagcseréd, és 2-3 hét alatt visszajön az egész, de immáron zsír formájában.

2015. nov. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja, és ajánlom megtekintésre a müzliszelet kcal és cukor tartalmát. Én csak akkor eszek, ha 60 km-nél hosszabb kerékpártúrára megyek, akkor félúton megeszek kettőt.
2015. nov. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
miért jönne vissza ha ugyanúgy eszem? És ez tudtommal nem koplalás..
2015. nov. 3. 21:06
 4/9 A kérdező kommentje:
egy cerbona müzliszelet 64 kcal, és van olyan amibe nincs hozzáadott cukor:)
2015. nov. 3. 21:07
 5/9 anonim ***** válasza:
800 kcal nem koplalás? Még az 1000 kalóriás fogyókúra is csak kórházi felügyelet mellett ajánlott, még önmagában mozgás nélkül is, sporttal meg pláne!
2015. nov. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kinek mi ha diétázom eszem 1700 at kb ha tömegelek akkor 2200 ez 2x annyi mint a tied és néha még éhes is vagyok
2015. nov. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6: Jó hát 2200 kcal szénhidrátos étellel én is az lennék, az nem sok.


Kérdező, de, ha te mozgás mellett 800-1000 kcalt eszel, az igencsak koplalásnak tűnik, bár állítólag van, akinek nagyon kevés kell, de ez általában a belassult anyagcserénél van így.

Nem tudhatom, mekkora az energiaigényed, hiszen az nemcsak a magasságtól és a testsúlytól függ... Én összeesnék, de ezt leszámítva elvben úgy kb. 4 hét lenne a dolog, víz- és salakanyagvesztést nem számítva. De hogy neked hogy áll az anyagcseréd s konkrétan mekkora az aktivitásod...? Passz.


Ha nem vagy benne egészen biztos, hogy nincs szükséged sok energiára, akkor kezd inkább több étellel, s meglátod, milyen tempóban fogysz.

De a leírás alapján te már csinálod egy ideje ezt. Akkor nem látod, hogy milyen tempóban fogysz? Vagy csak pár napja tart s ugye ekkor még nem tudsz extrapolálni?

2015. nov. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Furcsa, hogy ilyen minimális kalória bevétellel te még nem rogytál össze egy edzésen. De csak idő kérdése, láttam már ilyet. Én a 3szorosát eszem, igaz minden nap edzek de mégis tartom a súlyom.
2015. nov. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
3 napja csinálom, szóval még nem látok változást.:/
2015. nov. 4. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!