Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Véleményekre lennék kiváncsi...

Véleményekre lennék kiváncsi a táplálkozásommal és a mozgásommal kapcsolatban. Így milyen ütemben fogyhatok? 3-4 kg a cél.

Figyelt kérdés
Naponta kb.20-25 percet tornázok,főként combra és fenékre,de az egész testemet átmozgatom.Sajnos csonthártyagyulladás miatt max.heti 3x 30 percet tudok futni a szabadban.Az étrendem reggel t.k. kenyér,2 szelet,csirke mell sonkával,zöldséggel,az ebédem egy kis tál corn flakes 1,5 %-os tejjel,a vacsora pedig saláta keverék kefírrel vagy natúr joghurttal.Zöld teát vagy ásványvizet iszom,és napi 2 L-carnitin kapszulát szedek.A teljes testemből szeretnék fogyni,eddig 3 kg-ot fogytam,a cél még ugyanennyi lenne.(Hogy a pár hónappal ezelőtti nadrágok jók legyenek rám :D )162 cm/53 kg vagyok,és nő,24 éves.

2012. szept. 13. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Az a véleményem,hogy a magasságodhoz teljesen egészséges a súlyod. 160 centi vagyok és 55 kiló,tökéletesen elégedett az alakommal.Amikor 53 kiló voltam,még vékonynak éreztem magam. Ne akarj lefogyni,ez így jó! És ennél többet kéne enned,mert ez kb ezer kalória,amit megeszel,és egy ilyen súlyú nőnek minimum 1500 kalória kell alapból naponta.
2012. szept. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de én nem érzem jól magam így a bőrömben.49-50 kg szoktam lenni,ez az a súly,ami nekem és a páromnak is a legjobban tetszik.Nem szeretnék ruhatárat sem cserélni.Ezért érdekelne,milyen gyorsan tudnék ,megszabadulni ettől a 3-4 kg-tól.
2012. szept. 15. 12:24
 3/3 anonim válasza:
Szia! Lehet hogy nem erre a válaszra vársz de nekem is csonthártya gyulladásom volt most már csont velő.... :( nem fog neked jól esni de sajnos ez tönkre fogja tenni az életedet én már megtapasztaltam! 12 éves vagyok és lány a jobb felkarommal van a baj és ezért nem táncolhatok nem tesizhetek nem csinálhatok olyan alapvető dolgokat hogy felcipelek a lakásba egy zacskónyi kaját mert nem szabad már lassan 3 éve megvan és sajnos evésbe fojtom bánatom az átlag súlyom 58 kg és nem megy lejjebb maximum egy fél kilót.és volt hogy minden héten úgy sírtam álomba magam mert nem bírtam. Ha valaki tud segíteni hogy ilyen betegség mellett hogyan tudnék lefogyni ( nem sokat kb. 6-7 kg )akkor nagyon megköszönném. Mert már ott tartok hogy nem bírok a tükörbe nézni mert elundorodok a saját testemtől. Előre is köszönöm!
2013. márc. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!