Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Megalltam a fogyasban, mit...

Megalltam a fogyasban, mit tanacsoltok?

Figyelt kérdés
Kaloriaszamlalassal fogytam ~4,5 kilot 1 honap alatt (1200 kaloriat ettem egy nap, ha sportoltam akkor tobbet). Ket hete viszont nem fogytam semmit, ez miert lehet?
2015. nov. 16. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Van még felesleg?
2015. nov. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sokaktól hallottam már, hogy nem változtattak semmit s 2-3 hétig stagnáltak. Nem tudom, mi az oka, de úgy látszik, van ilyen.

S ennyi akár amiatt is lehet, hogy valamiért vizet kezd visszatartani a tested, néha van ilyen is, ha nem is látunk rá okot.

Akárhogyan is van, 2 hét nem sok idő, ha jól csinálod, légy türelmes! Illetve egyesek ilyenkor szigorítanak, lazítanak, többet esznek, többet mozognak... Így nem lehet megmondani, mi történt és mi oldja meg...

4,5 kiló 6 hétre is bámulatos, én még nem aggódnék.


S az első hozzászóló is értelmes kérdést tett fel, az is egy lehetőség, hogy az utolsó kilókat is könnyen lefogytad, de a tested szerint nincs több felesleged s elég jó benne, hogy hirtelen behúzza a féket.

2015. nov. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kpszonom a valaszokat. Igen van meg felesleg, karom eleg vastag onnam pl 1 cm se ment le :( combom derekam viszont sokat fogyott, ott pl alig volt valami :(
2015. nov. 16. 13:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Pár napig egyél kicsit többet, és pihenj. Sok folyadék, zöld tea.
2015. nov. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kitartás!Nekem 3 hónapig (!) nem mozdult a mérleg nyelve,aztán két hét alatt leolvadt rólam az összes felesleg!

22 kilót fogytam!

2015. nov. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azta!!! Gratulálok a kitartásodhoz!! Ha én nem látnék változást, biztos nem bírnám 3 hónapig!
2015. nov. 16. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!