Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A lányom 10 éves 143cm és...

A lányom 10 éves 143cm és 42kg. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Már ezelőtt is sok mindennel próbálkoztam, de semmi sem jöttbe.Hogy csináljam úgy hogy ne vegye észre?
2015. jún. 30. 14:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem úgy, hogy te is életmódot váltasz ennyi. Nem csinálsz hízlaló kajákat. Nem veszek neki édességeket. Legálábbis annyit
2015. jún. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
25%

egeszseges etkezes, sport.


De elso korben a te fejedben kellene rendet tenni, mert nyilvan miattad hizott meg.

2015. jún. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
39%
Ha NEM AKAR lefogyni, akkor nem fog...én is éppen így voltam 10 évesen, amikor anyukám először "titokban" aztán nyíltan próbálkozott lefogyasztani. Pláne hogy engem nem zavart, csak az, hogy másokat zavar az én kövérségem. Vagy le akar fogyni ő is és együtt életmódot váltotok, eljártok sportolni, mozogni. (15/l)
2015. jún. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

20-as testtömegindexszel nem hiszem, hogy fogyóztatni kéne.


Etetni szeretnéd? Vagy mi a gond? Pontosítsd kérlek a kérdésedet!

2015. jún. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs különösebb baj a súlyával. Arra figyeljetek, hogy ne hízzon, és akkor, ahogy nő, automatikusan javulni fog az arány.
2015. jún. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egy jobb életmódra váltani sose rossz :) Főzz jobb ételeket, persze attól még nem fog fogyni, ha sokat eszik, de annyira vészes még nem is lehet a helyzet. Ha enni akar, akkor valószínűleg enni fog, csak azt teheted, hogy laktató, jóféle ételeket főzöl.
2015. jún. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Értem, persze. És akkor nem hízik, de megnő mondjuk 165 centire. Na ahhoz meg aztán pláne tuti a 42 kg. Gondolkozzatok azért mielőtt ideböffentetek valami jótanácsot.


A gyerek tuti nem kövér 42 kg-al és 143 centivel.

2015. jún. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"A gyerek tuti nem kövér 42 kg-al és 143 centivel."


Talan nem kover, ahhoz latni kellene, de tulsulyos az egesz biztos.


Az en lanyom 11 eves es 163 centi ugyanennyi kiloval. Atlagos testalkata van. Az osszes hasonloan magas osztalytarsa mind konnyebb mint o, van aki 10 kiloval!


egy 20 centivel alacsonyabb gyereken legalabb 10 kilo felesleg van.


De anyuka latja, es nem veletlenul irta ki a kerdest.

2015. jún. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
0%
én még egy kicsit hízlalnám....nem szeretem a vékony kocákat nem jó belőlük a szalonna.
2015. jún. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Úgy hogy főzz normálisan!
2015. jún. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!