Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Súlytártók reggelire egy...

Súlytártók reggelire egy tányér puding vagy tejberizs/gríz? Kcal szempontjából?

Figyelt kérdés

mennyi lehet egy desszertestálban?

persze m2 édesítővel


2010. szept. 29. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Kcal mennyiség nélkül meghatározhatatlan, de ami a lényeg, hogy hol van ebben az étrendben a fehérje? Miért nem eszel tápláló ételt, mondjuk hamlet-et tonhalas kozervvel? Miért jó a tejberizs pudinggal? Nem értem mi a célod ezzel. :)
2010. szept. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A súlytártó az mi?
2010. szept. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ELŐZŐNEK:


szerintem súlytartó akart lenni :D

2010. szept. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezt már megkérdezted egyszer. Akkor is azt írtuk, hogy néha megeheted, és nem is csak reggelire, hanem ebédre is, de ha minden nap tejberizst meg pudingot eszel reggelire, nem tudod tartani a súlyodat. A rizs hízlal (de legalább viszonylag egészséges), a puding hízlal, az édesítő szintén hízlal.

[link]

De semmi bajod nem lesz, ha havonta 2-3-szor megeszed a tejberizsedet, ebédre, levessel, normális adagban.

2010. szept. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

most kérdeztem először,de m1

köszi,és ha leves után eszem akkor úgy nem hízlal ugye?

(egy kis lekvárral kakaóval)

2010. szept. 30. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!