Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mit vigyek a munkahelyre enni...

Mit vigyek a munkahelyre enni nap mint nap?

Figyelt kérdés

Hát eddig nem foglalkoztam az étkezéssel, "nagyjából" tudtam róla mindent, de kevés volt hozzá az akaratom... szeretnék változtatni.

Napi 4 zsemlét hordok, vaj nélkül 2 szelet párizsival... gyors, olcsó, könnyen be lehet kapni, engem laktat...

De hát gondolom ezzel nem fogok megszabadulni a kb +10 kg-tól... :(

Valami tipp? Konkrét ötleteket szeretnék kérni :)


Nagyon köszönöm a segítséget!

18/L

173 cm, 66 kg


2015. dec. 15. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Párizsi helyett minőségi sonka, vagy zsírszegény sajt, esetleg zsírszegény túróból körözőt...

Zsemle helyett pld, Ceres Slimm kenyér.

Négy adag helyett három, de zöldségekkel ( kígyóuborka, paprika, paradicsom, saláta...) feldúsítva.

2015. dec. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
4 zsemle ?? Úristen... nagyon ki lehet tágulva a gyomrod ha ennyit kell enned , próbálj meg helyette almát vagy más gyümölcsöt enni , abból megehetsz többet is és nem hízlal annyira.
2015. dec. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért nem hiszem hogy neked 10 kilótól meg kéne szabadulnod. :)
2015. dec. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
a zsemlét dobd a kukába,pékárút ne egyél,nincs rá szükséged.zöldség,gyümölcs,sonka,sovány hus,túró kevés mazsolát is rakhatsz hozzá.
2015. dec. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hogy lehet párizsis zsemlén élni? :)

Egészségtelen is. Hol marad a zöldség, gyümölcs, normális fehérje?



Nem tudsz valami főtt ételt összedobni este?

Vagy

2015. dec. 16. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#2: 4 zsemle az nem sok pedig... A gyomortágulás szerintem nem fontos, ha létezik is, a test nem térfogattal működik, hanem energiát igényel. Majdnem tökmindegy, hogy 30 dekát vagy 4 kilót eszem egy nap, a tápanyag számít s ezzel nemcsak én vagyok így...


A parízeres zsemlés étkezés persze pokolian rossz.

A gyors, olcsó, könnyen be lehet kapni és engem laktat, plusz tápanyagdús és egészséges nálam a tojás, zöldséggel. Persze aki szénhidrátokra alapoz, annak ez nem feltétlenül megoldás, de arra is van jobb lehetőség, rizs, zabkása, kit mi laktat és minek az inzulinválaszát tartja megfelelőnek (bár ez utóbbit is módosítja, hogy mivel esszük, s persze hogy mennyit).


Kellene valami jó fehérjeforrás megfelelő mennyiségű fehérjebevitelhez. S egy csomó egyéb, a parízeres zsemle elég kevés tápanyagot adhat...

2015. dec. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!