Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ez sok ha fogyni szeretnék?

Ez sok ha fogyni szeretnék?

Figyelt kérdés

Ma ezt ettem:-szénhidrátcsökkentett tészta sajtos szósszal,1 db gránátalma, 2db tojás, saláta, 4 kétszersült ( kicsi) túró

15/L



2015. dec. 22. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Kevésnek tűnik, bár a tészta kalóriatartalmáról így halvány fogalmam sem lehet. A többi igazán kevés, így ha sok tészta volt igazi zsíros sajtszósszal, akkor is jó eséllyel kalóriadeficitben lehetsz, bár még azt sem tudom, pl. 1400 vagy 3000 kcal a kalóriaigényed...
2015. dec. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A tészta egyáltalán nem volt sok

De ennél többet is ehetnék??

2015. dec. 22. 21:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, szerintem egyél meg naponta kb 1300kcal-t. A kalóriabázis.hu-t használd, és állíts be magadnak heti a.5kg fogyást!
2015. dec. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*0,5kg fogyás a megfelelő/hetente
2015. dec. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hiányzik a hús és a zöldség, így nem valami egészséges és nem is tűnik elegendőnek. Én ugyan már csak súlyt tartok, de bátran fogyasztok marhát, disznót, szalonnát, kolbászt, gyümölcsöket. :)
2015. dec. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Még hátravan a karácsonyi vacsi, szívem :)
2015. dec. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Mano Ka válasza:
Ha fogyni akarsz ne egyel sokat max 1x egy nap es akkor is minimalisat.A baratom 30 valami kg-ot fogyott igy es nagyon szigoruan be is tartotta es nagyon meg valtozott
2016. jan. 8. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!