Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Túl kevés szénhidrátbevitel,...

Túl kevés szénhidrátbevitel, mit csináljak szerintetek?

Figyelt kérdés

Pörgős napom van, ezért előre kimértem a napi ételemet, csak nem figyeltem, hogy csupán 57 gramm szénhidrátot tartalmaz az egész napom. Mindig figyelek erre, tegnap túl sok dolgom volt, csak összecsaptam a tervezést:S


Ma még ehetnék 200 kalóriát, viszont nem vagyok túl jól. Szédülök, gyenge vagyok, nyom a fejem.


Mit tanácsolnátok? Nem szeretném túllépni a keretet.


2016. febr. 8. 15:17
 1/6 Szabi.L ***** válasza:

Nem árt néha egy magasabb szénhidrát-bevitelű napot tartani, mivel így picit felgyorsul az anyagcseréd, tehát a következő napokon könnyebb lesz a zsírégetés.

Az mondjuk érdekelne, hogy miből vitted be a többi 1500-2000kcal-t(súly és magasságtól függően), ha nem ettél egész nap szénhidrátot.

2016. febr. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1250 kalóriás étrenden vagyok. Reggelire tojást ettem, és sajtot, emiatt kimaradt a tk kenyér, mert sok kcal lett volna. Ez volt a hiba.


És ma még edzenem is kellene...

2016. febr. 8. 15:34
 3/6 A kérdező kommentje:
A csaló napom meg tegnap volt :S Havonta egyszer van ilyen.
2016. febr. 8. 15:35
 4/6 Szabi.L ***** válasza:
Ha edzeni is mész, akkor mindenképp vigyél be szénhidrátot. Úgy is elhasználod edzés közben, de utána is mehet, hogy visszatöltsd az energiaraktárakat.
2016. febr. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy jól, akkor egyél szénhidrátot, persze. Szerintem inkább a kerettúllépés, mint a rosszullét, de azért nem nehéz a hátralevő kalóriamennyiséget zömmel szénhidrátból bevinni s lehet, hogy az már elég lesz :)


Nekem ilyenkor mindig a zöldség és a gyümölcs jut eszembe, amikor még nem bírtam a kevés szénhidrátot, egy kis gyors gyümölcs jót tett, de nem tudom, neked mi a jó.

2016. febr. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A banán nagyon jó ilyenkor, tudom, sokan ellenségként tekintenek rá, pedig nagyon egészséges, edzés előtt pedig kifejezetten jót tesz!

Egy közepes banánban mindössze 100 kalória van, igaz ugyan, hogy ehhez 27g CH, viszont alacsony a GI-je, tehát szerintem simán belefér!

2016. febr. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!