Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Fogyókúra alatt lehet cukorbor...

Fogyókúra alatt lehet cukorborsófőzeléket enni?

Figyelt kérdés

Sziasztok :)

Az asztalra ma cukorborsófőzelék kerül, ami az én nagy kedvencem. Mégpedig rántással. Szerintetek egy tányérnyi okozhat problémát, vagy inkább mellőzzem?



2016. ápr. 16. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Rendszeresen eszek borsót, bár én zabpehelyliszttel habarom. Az egész napi bevitel az, ami számít!
2016. ápr. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért ne? Nyilván nem ketogén diétán vagy, bár a cukorborsóért abból is érdemes kilengeni, ha már zsíradaptált az ember :D A borsót remek ételnek tartom. A rántás viszonylag kis mennyiség, persze ha lehet, szerintem is jobb elkerülni, elég könnyű, ha az ember magára főz. Ha nem, az más kérdés, de emiatt nem fogsz észrevehetően lassabban fogyni.
2016. ápr. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szintis Zoli ***** válasza:

Beleszámolod a napi bevitelbe, nem? Akkor miért okozna problémát?


Vannak alapanyagok (cukor, fehér liszt), amik esetleg bekavarhatnak a fogyásnak hormonálisan még akkor is, ha egyébként beleférsz a napi beviteledbe. A főzelék még nem ez a kategória. Nem gondolnám, hogy a rántás annyira vészes. Gondolom a cukorborsó alatt nem cukros borsót értettél.


Nem világos, miért félsz. Nem tudjuk, mit eszel egyébként.

2016. ápr. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Azt nem, de tárkonyos reteklevest igen.
2016. máj. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!