Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miért? Mit tehetnék?

Miért? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Fél évig anorexiás voltam , most kb 2 hónapja falásrohamaim lettek meg is híztam rendesen 68-69kg 168cm magasságomhoz már olyan vagyok mint egy tehén úgy is érzem magam és a menstruációm még mindig nm jött vissza, miért? Mos diétába akarok kezdeni mert utálom magam , vissza akarok legalább 55 re menni ha már 50 re nem szabad, de nm értem miért nem jött vissza a menszeszem és a falásrohamokkal is van kisebb nagyobb gondom....

2016. ápr. 15. 15:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Szered magad ,de ne csak a külsőd alapján.
2016. ápr. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Majd ha visszamentem 55re legalább..
2016. ápr. 15. 16:31
 3/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért, mert amikor koplaltál, még fejlődésben voltak a petefészkeid, amiknek a fejlődése is megállt. Koplaláskor a szervezet a létfunkciók fenntartását részesíti előnyben.

Amikor újra elkezdesz rendesen enni, nagyon sok hormonális folyamatnak kell helyreállnia, és az sem biztos, hogy minden helyre tud állni magától.

2016. ápr. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
El is kezdtem enni, sokat is nagyon sokat 68kg!!! vagyok, lehet hogy soha nm jön vissza?
2016. ápr. 15. 16:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges sajnos. Ahogy az is, hogy igen, és az is, hogy csak kezelés segítségével.
2016. ápr. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Szintis Zoli ***** válasza:

Adj még időt a testednek. 2 hónap nem sok. De ettől még menj el mihamarabb orvoshoz és vizsgáltasd ki magad.


Számolj kalóriát. Akkor nem kell hánytatni, nem kell félni, nincs bűntudat. Biztosan annyit fogsz enni, amennyire szükséged van. Nem megoldás hosszú távon, de legalább nem romlik tovább az állapotod.

Lődd be, mennyivel stagnálsz, aztán állítsd a mennyiséget a céljaidhoz. Max 0,5 kg fogyás vagy hízás per hét.


De!...

Ha akarsz még mensit az életben, nehogy nekiállj most ész nélkül megint fogyózni. Inkább még ésszel sem. Nemrég csaptad szét magad. Akárhogy is nézel ki, viseld el még pár hónapig. Közben remélhetőleg helyreáll minden, akkor kezdhetsz ésszel testet formálni.

2016. ápr. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szerintem a tehén aranyos úgyhogy ha még úgy is nézel ki (170cm 69 kg annyira nem vészes) nincs semmi gáz.

Nadeviszont az ész nélküli fogyózás semmiképp nem fog segíteni ha nem is tetszel magadnak.

Gondolom nem egyszerű dolog az anorexia de ezt még el kell viselned míg stabilizálódsz.

2016. máj. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Most már azért jobban vagyok és már megszabadultam 5kg tól, de azért köszönöm.

És nekem sincs semmi bajom a tehenekkel csak ha én érzem magam annak :)) egyébként biztos "aranyos" állatok de nm szívesen kötnék velük nagyon közeli viszonyt :))

2016. máj. 7. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!