Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyi kalória lehet?

Mennyi kalória lehet?

Figyelt kérdés

Először is tudom, hogy nem lehet pontosan megállapítani. TUDOM, HOGY A GRAMM A FONTOS. Éppen ezért kérem csak megközelítőleg.


Reggeli: 1magos kornspitz kifni, 3db fraknfurti virsli kis kecsappal, 1db paprika.


Ebéd: 1magos kornspitz kifli, 2medvesajt, 4szelet uborka.


Vacsora: 3db tükörtojás (kevés oliva olajon sütve), 3szelet napraforgómagos kenyér (kicsi szelet), saláta(salátalevél, uborka, sajt, kicsi oliva olaj).


Ezek mellett volt mozgás is ami séta, és 1óra keményebb kondizás.

Hány kalóriát vihettem be ma kb.?

Nem fogyás miatt kérdezem, mert tudom, hogy a kondihoz kell a tömeg, ez csak kíváncsiság.



2016. máj. 20. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:

kornspitz "kifni" 230 kcal x2 460

100g frankfurti 330 kcal 1db kb 50gramm tehát kb 1,5*330 500


tojás 55kcal x3 165

2sajt 50*2db 100

kenyér passz.



kb 1500kcal kicsit több


ez elég kevés kaja.


ráadásul a kenyér az szemét étel.


ha kondizol, akkor jól jön visszatölteni a cukrot izmokba.

2016. máj. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából azért írtam ezt a kérdést, mert mivel elkezdtem kondizni tömeget akarok felszedni viszonylag hasznos ételekkel. De gondolom ez mehet mivel 17éves vagyok, 55kg és 176cm. Ráadásul nem igazán vagyok a hízásra hajlamos.
2016. máj. 20. 19:50
 3/5 anonim ***** válasza:

A kicsi szelet nem mond semmit, az a helyzet.

A tojás méretén sok múlik, 55 kcalost szerintem nehéz találni, az extra pici, bár sosem veszek bolti S-eset, ha olyan egyáltalán létezik, lehet, hogy az elég kicsi hozzá. Én 40-70 grammosakkal találkozom (mostanában 40 grammosakkal már nem, szerintem felnőttek a jércék a házaknál :)), látható, hogy van szórás, bár eleve a sárgáják aránya is eltér két azonos súlyú tojásnál is.


Mindegy, 3 tojásnál ez még nem olyan nagy különbség, de ha tömegelni akarsz, akkor azért jóval többet kell enned s a fehérje is kevésnek tűnik.

2016. máj. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2016. máj. 22. 21:00
 5/5 anonim válasza:

kaloriabazis.hu


ezzel mindent ki tudsz számolni :)

2016. máj. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!