Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szerintetek ez igy hatásos?

Oszt jónapot! kérdése:

Szerintetek ez igy hatásos?

Figyelt kérdés

Nos... Az volna a kérdésem, hogy ez az étrend [link] is eszek, azt amit suliban adnak vagy ha olyasmit adnak suliban ami szerintem túlzottan zsiros/hizlaló akkor az ebédem is az ami a vacsora) + heti 3 fitness és heti 7x kardio/aerob lefogyhatok-e 10kg-t kb. 3 hónapon belül ?


180cm, 90kg, 15/f és 2 éve fitnessbe járok.


Az értelmes válaszokat előre is köszönöm.



2016. máj. 23. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Túl kevés kalória, én hagynám a menzás kaját 1-2 hétig jársz csak utána ugyis otthon kajálsz majd, én így variálnám át:

reggeli: fehérje+zab (80g)

tízórai 20 deka cottage azt a krisprolls hagynám a faxba, helyette esetleg puffasztott rizs

ebéd(nyersen mérve persze) 80g rizs 20dkg csirke meg a zöldség

uzsonna 20dkg csirkemell+zöldség

vacsora 20dkg turó/cottage

meg még innék fehérjét edzés után

2016. máj. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de én akkora mennyiséget nem tudok megenni mivel már a mostani adagommal is tele vagyok...
2016. máj. 24. 07:32
 3/5 anonim válasza:

Na már megint egy divatb#zi.

Mit diétázol? MINEK? MI A FASÉRT? INKÁBB SZRD LE AZ EGÉSZET! 180cm es magassághoz a 90kg elfogadható. De ha annyira kigyúrt erőcsávó agyatlan barom akarsz lenni akkor ez az edzésterv megfelelő. NEM ÍGÉREM HOGY ENNYI IDŐ ALATT LEADOD AZT A 10 EST DE VALAMENNYIT FOGYNI FOGYSZ.

Remélem sokat segítettem.

Farkas Attila.

2016. máj. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja kva segítőkész vagy, ilyen felfogással gondolom ugy nézel ki mint egy zsák szar, amit bedobtak a gép elé. Miért zavar ha valaki jól akar kinézni?
2016. máj. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mostmár a gyakorlatban is kezd igazolódni. Úgyhogy reménykedek meglesz az a -10 kg a kitűzött időpontig.
2016. máj. 29. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!