Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 3,6 kilo fogyas 45 nap alatt...

3,6 kilo fogyas 45 nap alatt az nem lassu?

Figyelt kérdés
2016. jún. 21. 07:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ja és ne tornázz vagy kocogj/sétálj, hanem legyen meg heti 3* súlyzós vagy saját súlyos edzés és minimum 3*40 perc aerob jellegű mozgás.
2016. jún. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

"Minél lassabban fogysz annál tartósabb lesz."


Ez meg nem igaz, attól függ a tartósság, hogy meddig tartod meg az életmód változtatásodat, nem attól, hogy lassan, vagy gyorsan fogysz...


Ja, és ne legyen tényleg szinte semmi cukor az étrendedben, és minimalizáld a sót is... 2-5 gramm kell egy átlag embernek naponta.

2016. jún. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Én fele ilyen lassan fogytam és elégedett voltam vele nagyon, ma már 2 év alatt nulla, ez a lassú... Viszont a te súlyod mellett tempósabbat is el lehet várni, kérdés, mennyit eszel s mennyire vagy hajlandó mélyíteni a deficited. Mert pl. én inkább választom az egész napos pompás jóllakottságot s élvezetes evészeteket lassú fogyással, mint a falkaparó éhezést és önsanyargatást tempóssal (nekem máshogy nem menne, hacsak nem tudnám rávenni magam napi többórás mozgásra, ami eddig nem jött össze, pedig jólesne)... Neked azért elég sokáig tart a fogyás ilyen tempóban.


Az ételmennyiségedet már nincs hova csökkenteni, így is keveset eszel, én nem bírnám. Akkor több mozgás, lehetőleg olyan fajta, ami a leginkább gyorsítja az anyagcserét...? Vagy amit szeretsz. A kocogás, futás, ugrálós dolgok még ne menjenek.

2016. jún. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Az ételmennyiséget nem tervezem csökkenteni már sehova, mert ez is nagyon a határ, főleg ahhoz képest, régen miket betoltam. Alapból a plusz kilók alatt sportos vagyok, úgyhogy a futás-ugrókötelezéstől semmi bajom nincs, ennyi kilósan is simán futok húsz perceket, jó futócipőm van.
2016. jún. 21. 13:11
 15/18 anonim ***** válasza:
Persze most azt mondod bírod, 2 hónap múlva meg majd jön a miért fáj a térdem kérdés.
2016. jún. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nem szoktam rengetege futni, nem is mindig ezt csinálom sportként, de ha már mozogni kell akkor szeretem a változatosságot és jelenleg diákként sajnos nem engedhetek meg magamnak edzőterembe járást
2016. jún. 21. 13:19
 17/18 anonim ***** válasza:
Amennyiben a fogyás tartós, egyáltalán nem lassú, tekintve, hogy ez alkati kérdés is.
2016. jún. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ilyen súlyról ez nagyon lassú, simán mehetne heti 1kg, ha megfogadnád az ember tanácsát, nem pedig a kifogásokat keresnéd...
2016. jún. 22. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!