Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogyan folytassam a fogyásomat...

Hogyan folytassam a fogyásomat? 4kg 5hét alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok :)

Rengeteg segítséget kaptam tőletek, ezért ismét hozzátok fordulok. Sajnos 53.5-ről visszaesett a súlyom 55.5-re, mivel elég sok ünnep volt mostanában (születésnapok, névnapok stb...). Igazából a motivációm is elfogyott, a jó idő érkezésével jobban csúsztak a finom falatok is.

Viszont újra elhatározást érzek magamban, és szeretném csak azért is elérni a célomat, ha már 12kg lement. Szóval a célom az lenne, hogy 5hét alatt leadjak 4kg-t.

Naponta hasprést csinálok, 5x20-at, vagy 4x50-et erőtől függően. Emellett május 6-tól kezdek spinningelni (onnantól érvényes a bérletem, ajándékba kaptam).

Az lenne a kérdésem, hogy milyen módszert ajánlotok, hogy folytassam a fogyást? Nagyon sok ételtől szó szerint megundorodtam (túró, párolt zöldségek például). Szeretnék egy kis változatosságot vinni a fogyásomba.



2016. ápr. 10. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:

miért nem veszek már most egy bérletet?

Nekem ezek a halogatós dolgok nem jöttek be soha.vagy fizetsz alkalmat.én is csak alkalmat fizetek,mert egyszer járok egy héten+2 trx

én a helyedben inkább futnék,vagy gyors tempóban gyalogolnék,mint a hasprés.biztos több kalóriát égetnél el vele

én nem nagyon eszek párolt zöldséget,inkább friss salátát,jobban esik

2016. ápr. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ajándékba kaptam a bérletet legjobb barátnőmtől, és 6.ától érvényes. Valamit jelenleg még tart a vizsgaidőszak és kórházban is kezelnek (befekszem 2 hétre hétfőtől), így nem lenne célravezető.
2016. ápr. 11. 14:48
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja és bocsánat, azt kihagytam, hogy ciszta van a térdemben és a nyáron műtik (jelenleg halogatom az iskola miatt), így nem futhatok. Az ortopéd orvos szerint a spinning nem csinál olyan nagy kárt, mivel ha megfelelően van beéllítva a gép, akkor nem koptatja a térdemet.
2016. ápr. 11. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!