Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Tulleptem a napi kaloriamennyi...

Tulleptem a napi kaloriamennyisegemet 250 kcallal! Hatalmas nagy bun ez?

Figyelt kérdés

Egy 2 hete kezdtem el ujra a dietat (szulinap es nevnap kozbejott, szval volt egy kis zabalas). Napi 1300 kcal kornyeken eszem, heti 3x-4x lejarok zsiregetozni, es ez utobbit sose adom hozza, mint elegetett kaloria direkt a tullepesek miatt.


Amit ma ettem:

Regg.: Nestle fitness gabonapehely tejben (362 kcal)

Ebedre es vacsorara ill uzsonnara cezar salatat ettem ez igy osszesen ontettel egyutt (591 kcal)

Ebed utan desszertnek vital konyhatol rendelt kakaos szeletet ettem ami 210 kcal


Napi nassim 5 db sajporral megszort puffasztott rizs volt ez osszesen 255 kcal


Plusz ettem vacsi utan egy danone joghurtot ami 105 kcal



2016. jún. 30. 17:44
 1/8 A kérdező kommentje:
*16/L
2016. jún. 30. 17:48
 2/8 anonim ***** válasza:
Néha túllépem 2000 kcallal. Nem, ez semekkora bűn.
2016. jún. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ATYAÚRISTENN
2016. jún. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem:)

Holnaptól folytasd rendesen

2016. jún. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem, ennyit meg se érzel.

De az étrended csapnivaló. Semmi fehérje, semmi zsír. Minden étkezésben gabona és/vagy tejtermék, abból sem mindig a legjobb fajta. (Bár nem tudom, mi volt a kakaós szeletben, esetleg a cézársalátában volt hús is?) A gabonapehely különösen rossz.

Hamarosan jön majd tőled a kérdés, hogy "nem jön meg a mensim, mit tegyek?" (ha lány vagy), vagy "ugye ez nem anorexia?".

2016. jún. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A cezarsalataban van hus, ez az alapja, ettol cezarsalata a cezarsalata

Draga valaszado, ezt a kaloriaszamlalgatast immaron lassan fel eve csinalom, 12 kgot fogytam eddig, amit ha osszevetunk, egyaltalan nem gyors fogyas. Az alatt a fel ev alatt egyaltalan nem volt baj a menstruaciommal, sot, a sportban is jobban helyt allok, a belmukodesem is tokeletes, es en is jol erzem magamat

2016. júl. 1. 08:36
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem mellesleg a tegnapi nap folyaman 76 g feherjet fogyasztottam ezzel teljesitve a napi feherje hanyadot

Illetve 54 g zsirt, igy 11 grammal meg tul is leptem a megszabott max zsirkeretet

2016. júl. 1. 08:39
 8/8 anonim ***** válasza:

Oké, akkor nem jól értelmeztem az étrendedet. Ha eszel elég fehérjét és zsírt, akkor jobb a helyzet.

Épp a minap nézegettem cézársaláta recepteket, és én is meglepődtem, hogy az első 2-3 találatban nem volt hús, hanem csak zöldsaláták egy kis öntettel és pirított kenyér. Úgy látszik, a cézársaláta is többféle ételt jelenthet.

2016. júl. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!