Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szerintetek ez sok?

Szerintetek ez sok?

Figyelt kérdés
lassan 5 napja elkezdtem sokkal sokkal kevesebbet enni mint eddig ami azt jelenti hogy napi egyszer eszek vagy dinnyét vagy egy tonhal konzervet meggyet salátát és emellet járok napi másfél órát kondiba. Viszont ma ebédre muszály voltam 3-4 kanál gombalevest + salátát tonhal konzervel és egy kis dinnyét enni es most ezek után soknak számit? (negatív kommentektől kíméljetek tudom hogy nemjó módszer de hatásos és ez a lényeg)

2016. júl. 2. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:

"tudom hogy nemjó módszer de hatásos és ez a lényeg" -hát nem. A lényeg, hogy tartós legyen a fogyás, és azzal, hogy most koplalsz lelassítod az anyagcserédet, pont annyira, hogy pár hónap múlva, már egy almától is fél kilót fogsz hízni.

Nem kell szerintem 2000 kalóriát bevinni, de 1000-t sem elégetni egy nap, öngyötrő edzésekkel. Napi 1200-1400 kalória, 30-40 perces edzéssel (nem minden nap), pont elég ahhoz, hogy 1 hónap alatt 5 kilót fogyj, tartósan.

2016. júl. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Iszonyat kevés, koplalsz, mint állat, össze van már most szűkülve a gyomrod, sanyargatod magad.


NORMÁLISAN kell fogyózni és étkezni.


Kezdj el kalóriákat számolni normális egészséges kajákból.


A jojóeffektus kezdetén vagy!

2016. júl. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
tudom és értem én hogy vissza híznám de az a baj hogy nekem ez így pont elég nem érzem hogy éheznék akkor most velem van baj?
2016. júl. 2. 15:23
 4/5 anonim ***** válasza:

az éhség egy idő után megszűnik és alább marad!


mennyi vizet iszol meg egy nap?

2016. júl. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
sokat és csak vizet kb 2-3 liter
2016. júl. 2. 15:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!