Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Így mennyit fogyhatok egy...

Így mennyit fogyhatok egy hónap alatt?

Figyelt kérdés
Mennyit fogyhatok egy hónap alatt,ha minden nap úszok 2 órát és maximum 6-800 kalóriát eszem?

2016. júl. 3. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Napi 6-800 kalóriabevitel koplalásnak számít így ha le is fogysz akkor is izomból és vízből olyan 3-4 kilót. De a koplalást vagyis a 6-800 kalória bevitelt sokáig nem fogod tudni csinálni így ami lement az hamar vissza is jön.
2016. júl. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
De unom ezeket a buta kérdéseket.
2016. júl. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 crudy ***** válasza:

lesz még sok pedig.


Kérdező olvass egy kicsit. Nem annyira nehéz megtalálni a lexikális tudást a normális diétáról mint amennyire nem megy nektek. [link]

2016. júl. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 crudy ***** válasza:
2016. júl. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat,dietaval es sporttal fogytam 15kg-t,de most gyorsitani szeretnek a dolgokon,tudom nagyon karos,nem egeszseges stbstb,de nem erdekel.

De miutan kiortam a kerdest,rajottem,hogy ugyanugy kaloriadeficitben leszek,tehat fogyok,szoval a kerdes igy targytalanna valt. 😄😄

2016. júl. 3. 21:08
 6/7 crudy ***** válasza:
nya akkor jolvan :)
2016. júl. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gondolom annak ellenére, hogy kalóriabizbaszban vagy, nem veszed észre, hogy ez baromira kevés és tönkreteheted vele a szervezeted. Meddő lehetsz!!!
2016. júl. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!