Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 hónap alatt fogyhatok...

1 hónap alatt fogyhatok min.5kg-ot az alábbi módszerrel?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben felszedtem egy kis súlyfelesleget (172cm-63kg)

Leszeretnék menni vissza 53-54-re. Tudom, hogy ez nem lesz hipphopp meg, nem is szeretnék gyorsan fogyni annyira. 1 hónap alatt az 5kg fogyàs az ideális nem?

Az étkezésemre állnék rá nagyon. Eddig nagyon sokat nassoltam meg mindenfélét összeettem. Most csak meghatározott ételeket ennék. Zöldségek,gyümőlcsök,tojás,hal,hús,gomba,nagyon ritkán túró és zab. Sok víz. Sportolni eddig is sportoltam viszont juniustol lesz időm kondiba járni, szóval heti 3-4x mozgok is majd rendszeresen. Nem igazán számolnám a kalóriákat, de sose enném magam degeszre, főétkezések között csak zőldséget/gyümit ennék, ha ennék közte. Este csak laza-mondjuk zöldség+sült hal/gomba/tojás. Vagy csak zöldség/gyümi. Így működni fog a fogyás igaz? Pár héten belül már láttszódna az eredmény?

17/L


2016. máj. 27. 13:17
 1/9 anonim ***** válasza:
eleve most sem nagy a súlyod, így nagyon pontosan kiszámolt étrend mellett fogyhatsz esetleg. de mivel nem számolgatsz, ezért így még nehezebb lesz. Az hogy nem eszed degeszre magad, nem jelent semmit. pl. egy kis péksüti simán 4-500 kalória, de még jól sem laksz vele. ezért kellenek a pontos adatok, főleg neked, mert eleve nagyon alacsonyról indulsz, a fogyás mire beindul, 1 hónap is kellhet! 1 hónap alatt jó eséllyel megszabadulsz némi víztől, zsírtől nem nagyon.
2016. máj. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De mivel nem eszek semmiféle gyorsan felszìvódó ch-t, nyilván nem tudok annyi kcal-t bevinni, főleg ha nem is eszek nagyon sokat. Egyébként lehet nem tűnik soknak a súlyom, de tényleg látszik rajtam a felesleg.
2016. máj. 27. 13:30
 3/9 crudy ***** válasza:
De amúgy eszel gyors ch-t A gyümölcs csak az. A gyümölcsök egyáltalán nem fogyókúrás kaják. Sajnos tényleg az a legjobb ha számolsz. Úgy tudsz a leggyorsabban fogyni. Azt viszont tudnod kell, hogy a heti 0.5-1 kilogramm fogyás az ideális. Ha annál többet fogysz akkor az már nem csak zsírt jelent és gondolom ez nem célod. Sovány túrót nyugodtan ehetsz, tipikus diétás kaja. Tojással óvatosan mert a sárgájában sok a kalória. Zöldségek között is van Magas ch tartalmú. Ha tényleg fogyni akarsz írj egy étrendet és kövesd. Ez a legegyszerűbb módja.
2016. máj. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha elhagyod a nassolást, már az is segíteni fog. Hiszen írod, hogy attól jöttek fel a plusz kilók, mert nagyon sokat nassoltál.

Egyébként egy hónap szerintem kevés lesz nálad az 5 kg-hoz, mert így sem sok a súlyod. Én mondjuk nem is tartom jó célnak az 53 kg-t. Ahhoz már komolyan kéne szenvedni, és a magasságodhoz nem is lenne ideális, egészséges az a súly.

Korábban azért lehettél olyan sovány, mert még gyerek voltál, most meg nőiesedtél.

2016. máj. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Gyorsan felszívódó szénhidrátban nincs több kalória, mint a zabban vagy teljes kiőrlésű péksüteményben. Nagyon meglepő tud lenni egyes ételek kalóriaértéke, érdemes lenne utána nézned. Ajánlom a kalóriabázis vezetését, nem macerás, pár perc egy nap max és nagyon sokat segít.

Én 1200-at eszem március vége óta (persze néha volt amikor túlléptem) és így fogytam 4 kilót , pedig sportolok és egészségesen is étkezem. Az oldal ki is számolja, hogy egy adott kalóriamennyiséggel mennyit foyhatsz, és nekem ennyi fogyást is ígért. De ennél kevesebbet nem szabad enni, mert az már koplalás és megbosszulja magát, amint el kezdesz többet enni!!! Rajtam jóval több a felesleg volt/van, 70-71-ről indultam márciusban és 180 cm vagyok. Még pár éve ezelőtt akkor fogytam egy hónap alatt 4-5 kg-ot, amikor 80 voltam és akkor is ennyit ettem.

Az utóbbi idő, ami alatt feljött az a 10 kg valószínűleg nem 2 hónapot jelent, ezért ne is várd, hogy ennyi idő alatt újra a régi formádat hozod majd, mert ha kilóra el is éred az nem lesz egészséges és tartós.

2016. máj. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én iszonyat gyilkos fogyókrán vagyok, ésszerű keretek között persze, de a legszigorúbb diétán + heti 7 óra kardio. Még nekem se sikerül az egy havi -5 kiló! Ez rengeteg, nem is egészséges ennyit fogyni! Szóval kérdés a válaszodra: Nem fog összejönni. Viszont -3 kilóval már büszke lehetsz az eredményre. Egyébként nem kéne fogynod, teljesen jó a súlyod!
2016. máj. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor lehet, hogy mégis fogok emellett kcal-t is számolni. Napi 1200kcal mondjuk ideális lenne? Vagy kevesebb legyen?
2016. máj. 27. 18:20
 8/9 crudy ***** válasza:
Vagy belövöd magadnak az ideális kalóriát vagy létezik egy másik módszer: Mondjuk egyél napi 2g/testsúlykilogramm gehérjét és napi 1.5g/tskg szénhidrátot. Ezzel fogynod kell, ha mégsem akkor kicsit csökkentesz. Ha kalóriát számolsz én inkább olyan 1400ról indulnék.
2016. máj. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

1200 kalória nagyon kevés.

Ne akarj koplalni és csont sovány lenni.

Nagyon nem jók a céljaid.

2016. máj. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!