Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Napi 400kaloriával és sporttal...

Napi 400kaloriával és sporttal mennyi idő alatt fogyhafok 15-20kg-t?

Figyelt kérdés

Mar csak 15-20kgtól szeretnék megszabafulni,ez mennyi idő alatt sikerülhet?

158cm,72kg,16/L



2016. júl. 8. 16:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Így is hónapok, nem fogod te ezt bírni 1 hétig se, miért nem diétázol normálisan?
2016. júl. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
napi 400 kalória bevitel majd sporttal leadás az egyenesen éhezés kategória. Ha valaki ennyire buta, hogy ilyeneken agyaljon az csinálja nyugodtan. 3 napig ha bírni fogod. Ha tovább akkor elájulsz, esetleg kórház lesz a vége. Sok sikert az ostobasághoz.
2016. júl. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

#1-es:most is azt csinalom,de felakarom gyorsitani a dolgokat.

Koszi a valaszokat,ilyen kioktatas jellegut nem kerek tobbet!:)

2016. júl. 8. 17:17
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Napi 400 kalória+sport az jó esetben is azt jelenti, mintha SEMMIT nem ennél, mivel azt a 400 kalóriát vagy még többet is elégeted. Napokon belül rosszul leszel, mehetsz a kórházba.
2016. júl. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha sikerült 16 évesen ennyire elhízni, akkor neked életmód váltás kell. Az, hogy időszakonként zabálsz, néha meg éhezel az max. jojo effektusra lesz jó. Gondolkodva fogyj, ne ész nélkül.
2016. júl. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ettől csak hízékonyabb leszel, pár hónap múlva örülni fogsz, hogy a 72-t keservesen tartani tudod, s nem hízol azonnal 90-re.


Inkább a tartósra és egészségesre törekedj!

2016. júl. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Mar fogytam 15kg-t tobb honap alatt,egeszsegesen,sporttal,csak egy gyorsabb megoldast szeretnek.
2016. júl. 8. 20:27
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
De nem érted amit tervezel azzal éheztetni fogod a szervezetedet kü fognéhezni és elkezd raktározni. Ha elkezdesz normálisan enni akkor a gyorsba leadott kilók fel fognak újra jönni rád sőt lehet hogy még több mert a szervezeted készül a következő éhezésre. Mert nem tudja mikor fogod megint megtenni.
2016. júl. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj gyorsabb megoldást, vagy ha mégis, akkor szolid evés mellett fuss napi 2 maratont, sokkal értelmesebb, mint szinte semmit nem enni... S bizonyára ugyanúgy nem fogod bírni, mint a 400 kcal melletti sportot. Nem értem a mai lányokat (s persze sok régit sem), úgy bánnak a testükkel, mintha az kötelezően működne üzemanyag nélkül is probléma nélkül. Ez egyáltalán nincs így. Igyekszik, persze, de nem azon, hogy minél gyorsabban lefogyj, hanem hogy életben tartson valahogy. Ha kell, kivonja a kálciumot a csontodból, elbontja az izmaid, lecsökkenti a testhőmérsékleted s az anyagcseréd sebességét, bármit megtesz, csak hogy ne halj gyorsan éhen.
2016. júl. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Rayna ***** válasza:
Ne akarj gyorsabb megoldást. Maradj annál a lassabb, egészségesebb módszernél, amit eddig csináltál. Tudom, rossz, hogy lassú tud lenni, de idő kell ehhez is, mint ahogy ahhoz is kellett, hogy meghízz. (Hidd el, én tényleg tudom, én is épp 72 kg vagyok.)
2016. júl. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!