Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Napi 400kaloriával és sporttal...

Napi 400kaloriával és sporttal mennyi idő alatt fogyhafok 15-20kg-t?

Figyelt kérdés

Mar csak 15-20kgtól szeretnék megszabafulni,ez mennyi idő alatt sikerülhet?

158cm,72kg,16/L



2016. júl. 8. 16:56
1 2
 11/16 MZ.per.X válasza:

Vannak dolgok amit nem lehet, nem érdemes gyorsítani.


Egyrészt ha hirtelen fogysz, olyan löttyedt bőröd lesz 16 évesen, mint egy 70 évesnek, másrészt napi 400 kalória, az hogy??? Eszel 2 joghurtot, már több kalóriát bevittél, akkor te kvázi semmit nem eszel?


Ráadásul ahogy leírták, ez full egészségtelen, és csak még inkább hízékony leszel, mert a szervezeted még inkább megtanul raktározni. Ahhoz hogy ezt megelőzd, legalább 1000-1200 kalóriát kellene bevinned. És a jó fogyáshoz folyamatosan fenn kell tartani a gyomrod működését, szóval érdemes kis adagokat folyamatosan elosztani, 1-1 gyümölcsöt enni, stb.


Inkább egyél többet, és mozogd le, úszás, biciklizés a legjobb, mert nem terheled túl az ízületeid a nagy súlyoddal.

2016. júl. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Nincs gyorsabb módszer. Ha tartósan akarsz fogyni, arra egy mód van: rendes étrend és sport.

Napi 400 kcal, az 3-4 alma, ezt szerinted meddig lehet bírni? Nem beszélve a kialakuló betegségekröl. Ha gondolod, nyilván jogodban áll tönkretenni a tested, de ha kicsi eszed is van, elfogadod, hogy ebböl idén mán nem lesz beach body. Ettöl még jövöre nézhetsz ki nagyon jól és lehetsz mellette egészséges. A döntés a tied.

2016. júl. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
napi 400 kalóriával csak megdöglesz nem lefogysz.
2016. júl. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
42%

Nekem egy hónapom van 8-10 kilót leadni.

Én ezt csinálom 4 napja:

Napi 600 max 700kaloria,ha van erőm, akkor sport. (amúgy heti 2 karatém van)

Ezután növelem heti +200kcal-al a kaját, egészen 1400ig (eddig is ennyit ettem, de edzőtábor miatt muszáj ledobnom ezt a 10est)

Pontozzatok csak le, de eddig én válaszoltam a KÉRDÉSRE. :)

17/L

2016. júl. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!

#14-es,neked kulon koszi,te tenyleg a kerdesre valaszoltal,ez alatt az ido alatt tortent valtozas a sulyodban?:)

2016. júl. 13. 15:44
 16/16 anonim ***** válasza:
400 kalóriával nem lehet egészségesen fogyni. És egy idő után fogyni se fogsz. Sőt, hízni. Most komolyan, 400 kalóriával hogy laksz jól? Nekem a reggelim ennyi. 15 kilótól egészségesen is meg lehet szabadulni 3-4 hónap alatt, legalábbis nekem a heti 1-2 kiló le szokott menni ha sportolok és EGÉSZSÉGESEN étkezek.
2016. júl. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!