Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Sikerülhet legalább a -5kg...

Sikerülhet legalább a -5kg szeptemberig?

Figyelt kérdés

171 centi és 65 kg vagyok, de legalább 55re le szeretnék menni idén.

1400kcal + heti 3x40perc futás vagy biciklizés (+2 karate edzés)-sel sikerülhet?

18/L



2016. júl. 14. 18:06
 1/3 crudy ***** válasza:
Ha mindent jól csinálsz heti 1 kilóval számolj és számold bele h amikor kezded a diétát ez egy picit több lesz az első néhány hétben.
2016. júl. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia, pont ennyi a súlyom ,csak egy picikét magasabb vagyok, 173 és idősebb :D én is 55kg szeretnék lenni :) 3 hete diétázom ,68ról indultam. Szerintem szeptemberig lemehet még 5kg,ez is a cél :) ,hogy szeptemberre 59-60 legyek. Karácsonyig pedig elérjem és tartsam az 55-öt :)
2016. júl. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Lehetséges! Én 170 cm és 68 kg voltam 10 héttel ezelőtt. Most 57,5 kg vagyok!!! Szigorúan liszt és cukormentesen étkezem. A kalóriákat nem számoltam, csak a szénhidrátot tartottam 160 g körül (klasszikus inzulinrezisztencia diéta). Őrült meló, de az eredmény önmagáért beszél!
2016. júl. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!