Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sikerülhet szeptemberig?

Sikerülhet szeptemberig?

Figyelt kérdés

Szeretném elérni a 60kilót. Most 67 vagyok, 165cm és 21/L. Heti 6x tornázom itthon dvdkre 30-50 percet (Norbi kickbox, aerobzóna, Réka Napi 20p, Tatarek 10percesei, Leslie Sansone 3-4Mérföld).

Napi 5-6x eszem keveset (ált. az ebéd a főétkezés) 1300-1400kcalt eszem (estére szénhidrátot minimalizálom) és 120g CH-t.

Napi 3l vizet iszom (néha zöldteát is natúran).

Ha 60kiló leszek is lesz rajtam felesleg, de akkor már elégedett lennék, csak sporttal próbálnám formálni magam:)


2010. jún. 30. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Sikerülni fog.
2010. jún. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást:) Azon leszek, hogy összejöjjön:)
2010. jún. 30. 22:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Klassz, szerintem sikerülni fog! Próbálj minél több zöldséget enni, s a szénhidrátot mellőzni. Fehér liszt, cukor : zárd ki az életedből.

Sport: nagyon ügyi vagy! Én futok kétnaponta 6-8km-t. Én 60kg-ról kezdtem és most 54 vagyok! 169cm magas.

Olyan nehéz, de akkor is sikerülni fog!

2010. jún. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Gratulálok a fogyásodhoz. Mennyi idő alatt sikerült?:)

Kenyeret kb hetetne eszem, akkor is egy kisebb szeletet, helyette abonettet. Tésztát hálistennek nem szeretem, helyette inkább zöldségek, savanyúságok, néha rizs (de féladag). Péksütikért vagyok oda nagyon, de azt is kibirom (max. 2hetente 1x délelött ha anyáék hoznak). Inkább sütögetek itthon zabpelyhes, édesítős sütiket, amik kb negyed annyi kalóriát tartalmaznak, mint amit anyum szokott sütni (sajna nagyon jól süt:P ). Így már a péksüti és az édességek se hiányoznak:)

Köszi a bíztatást:)

2010. júl. 1. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!