Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Fél év alatt leadhatok 10kg-t...

Fél év alatt leadhatok 10kg-t vagy formálhatom az alakomat?

Figyelt kérdés

Sziasztok :)

Az lenne a kérdésem, hogy alapvető életmódváltással (kalóriaszámlálás, makrók betartása) és heti 3x1 óra sporttal (spinning) fél év alatt lehet látható eredményt elérni?

Igazából a testtömegindexem jó, de formásodni szeretnék mert sok a zsír rajtam. 170cm/63kg



2016. júl. 28. 09:22
 1/9 anonim válasza:
Igen ha elég elszánt vagy akkor sikerülhet!
2016. júl. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A spinningtől nem leszel formásabb. Teljes test edzés kell. Lehetőleg súlyzóval.


[link]

2016. júl. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Simán. Csak kéne súlyzós edzés is.
2016. júl. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

És súlyzós edzésben kitől kérhetek segítséget? Mert azért a spinning szervezett, van egy oktató, aki irányítja az órát.

De ha bemegyek a terembe és nekiállok szerencsétlenkedni, akkor csak kellemetlenül fogom érezni magam :D

2016. júl. 28. 10:35
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom hova jársz, de általában minden teremben van személyi edző. Sajnos sok közöttük a kókler. Körültekintően kell választani.
2016. júl. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Alapvető kritérium,hogy aki úgy tart edzést, hogy közben egyfolytában az okostelefont b@.sztatja, az felejtős.
2016. júl. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Úgy is sikerülhet, ha csak kis változtatásokat teszek étkezés terén? Mivel a drasztikus étrendváltozást valószínűleg hosszú távon nem tudnám alkalmazni. Szóval erre gondoltam:

- Tésztafélék, fehér kenyér mellőzése, helyette párolt zöldség vagy rizs.

- Nassolás: 2 naponta maximum egy szelet csoki vagy joghurt stb...

- Naponta maximum 2db gyümölcs (fruktóz miatt)

- Napi kalóriabevitel 1550kcal + ha sportolok, akkor annak a 70%-a.

- Folyadék: napi 2l minimum (nálam ez fontos, mivel amúgy kb. fél litert ittam) citromos víz, víz vagy tea cukor nélkül.

2016. júl. 28. 16:28
 8/9 anonim ***** válasza:
A test formáját alapvetően az izmok határozzák meg (a csontozaton kívül). Ha nem edzel,nem stimulálod az izmaid,akkor nem leszel formás,hiába kajálsz jól. Persze ha jó a genetikád, akkor így is lehet jobb alakod.
2016. júl. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Fentebb már a sportot kibeszéltük...
2016. júl. 28. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!