Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy hét múlva találkozom egy...

Egy hét múlva találkozom egy sráccal, addig ha csak gyümölcsöt eszek meg elmegyek kondizni vagy 4szer, leadhatok egy kis hájat, amit nemrég szedtem fel?

Figyelt kérdés
2015. dec. 4. 10:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
Találkoztál már egyáltalán vele, vagy alapból vagy ilyen hülye? Amúgy egy hét alatt semmit nem fogsz leadni.
2015. dec. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

challenge excepted :D

valami kevésbé unatkozó és személyeskedő válaszadó?:D

amúgy igen, együtt voltunk de külföldi és hónapok óta nem láttuk egymást emiatt. őt szerintem nem érdekli, hogy felszedtek kb 2-3 kg-t, de engem zavar ennek ellenére (ami tudom hogy hülyeség, de ez van és kész), szóvaaal valaki segítsen :D

2015. dec. 4. 11:06
 3/16 anonim ***** válasza:
82%

Ez tök jó ötlet. Egyél csak addig gyümölcsöt és mikor sor kerülne a randira te meg elájulsz, esetleg a kórházban randizhattok.

Nem az első válaszolóval van a baj hanem az agyaddal kedves kérdező.

2015. dec. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Egy hét alatt nulldiétával is max 1 kg-ot tudsz leadni és annak is nagyrésze víz.


Ha egy hétig nem eszel - mert a csak gyümölcs ebbe a katagóriába tartozik , és közben sportolsz, akkor ugyan zsír nem sok megy le rólad, viszont annyira kiéhezett lesze, hogy jobb esetben "csak" elájulsz, rosszabb esetben hosszabb kórházi tartózkodás lesz belöle.

2015. dec. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ha az éhségtől és a szomjúságtól összeesel az első randin, azzal jobban leégeted magadat, mintha egy kicsi duci maradsz.

Lehet, hogy a srácnak éppen az olyan lányok jönnek be, akik párnázottak, akiken van mit fogni; nem a csontkollekciókat, akik ha a hasukat szappanozzák, akkor a hátuk habzik.

2015. dec. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%

"challenge excepted :D"


Ha már mindenképp szellemeskedni akarsz, akkor legalább tedd helyesen. Challenge accepted.

2015. dec. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

En azt javasolnam neked, hogy ha mar csinalsz valamit, azt csinald is jol! Tehat ennek fenyeben gyumolcsot se egyel, semmit se egyel mar addig. Igy lesz biztos a siker.

Szivesen!

2015. dec. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Igen lehet...nekem 11 nap telt el az első netes beszélgetés és találka között és egy méregtelenítéssel plusz odafigyeléssel és mozgással szép lapos lett a hasam és feszesedtem is. Nem lehetetlen , alkattól is függ. Azóta is csak ment le.
2015. dec. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

Szóval..most fogyózni akarsz,de csak azért mert találkozol egy fiúval..

Ebből lesz az,ha már a tiéd lesz,ugyan úgy vissza jönn az pár kg

2015. dec. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A helyedben inkább az edzésre helyezném a hangsúlyt, mert igenis lehet laposabb a hasad és kerekebb a feneked egy hét alatt is, ha mindennap edzel másfél órát. Legalábbis nekem simán bedurrannak annyira az izmaim, hogy szépen látszik rajtam már néhány edzés is. Enni viszont kell, de persze válaszd az alacsonyabb kalóriatartalmú ételeket és ne cukrot zsírral egyél.
2015. dec. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!