Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így leadhatok egészségesen 10...

Így leadhatok egészségesen 10 kilót?

Figyelt kérdés

Főleg húst, tojást, zöldséget és proteinturmixot szeretnék enni.

Reggelire pár ek natúr joghurtot zabpehellyel vagy zabkását ennék.

Ebédre sült húst ennék zöldséggel. Mindenféle húst megennék, nem csak a soványakat.

Vacsira is húst vagy felvágottakat, tojással ennék zöldségekkel.

Edzés után proteinturmixot innék.

Hetente 1-2 alkalommal ennék rizst vagy durumtésztát. Ezt sajnos muszáj, nélküle belassul a fogyásom, ezt megfigyeltem.

Az edzés futásból állna (2 nap egymás után), a 3.-on itthoni torna videókra. Heti 1-2 pihenő napot tartanék, amiken kirándulást tervezek a hegyekben.


2015. okt. 5. 10:30
 1/7 anonim ***** válasza:
A Te 183cm/62kg-oddal természetesen és szükséges is leadnod! Az ideális súlyod a te testalkatoddal 42 (negyvenkét) kilogramm lenne, de nagyszerűen sportolsz, úgyhogy menni fog! Pihenni nem szabad!
2015. okt. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elég rég látogatom az oldalt, egy nagyon hasznos tapasztalatom megosztom veled... Nem fáj a hasznos válasz adása, ne rettegj. :)
2015. okt. 5. 10:50
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha elég régóta látogatod, akkor tudod, hogy én is tudom, ez egy beugrató kérdés volt! Ha semmit nem írsz meg a kérdésben, semmilyen hasznos választ, tanácsot nem lehet adni!

Ez olyan, mintha a szomszéddal üzennék az orvosnak, hogy beteg vagyok, segítsen!

2015. okt. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugye, hogy az orvos mennyivel többet tud?! Mégsem tud így gyógyszert felírni!
2015. okt. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Leírtam 1 nagyjából étrendet, azt ne mondd, hogy ez semmi...

Az adataimat nem írom le, mert úgy még ennyi értelmes választ se kapok, mert mindenki elkezd rinyálni, hogy nem "kell leadnom, szálkásítsak..." stb.

Inkább azt kérdezem, hogy ezt az étrendet mennyire látjátok egészségesnek. :)

2015. okt. 5. 12:19
 6/7 anonim ***** válasza:

Jövök, mint fogadatlan prókátor...

Kérdező, de nem azt kérdezted, hogy egészséges-e az étrend, hanem hogy TE (akiről semmit sem tudunk) leadhatsz-e egészségesen 10 kilót így. Amit nyilván nem tud megválaszolni senki.


Az étrend szimpatikus, igen, azzal szerintem nincs gond (persze azt nem tudhatom, miből mennyit eszel s így milyen a tápanyagbeviteled s az milyen viszonyban áll a tested igényeivel).

Ilyen étrend mellett lehet fogyni, hízni (akár izomban, bár ahhoz edzeni is kell azért, akár zsírban) és súlyt tartani, ez főleg a kalóriaegyenlegtől függ. De tényleg jó étrend, szóval sokkal nehezebb rossz eredményt elérni vele, mint egy tipikusabb étrenddel.

2015. okt. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Főleg húst, tojást, zöldséget és proteinturmixot szeretnék enni.

Reggelire pár ek natúr joghurtot zabpehellyel vagy zabkását ennék.

Ebédre sült húst ennék zöldséggel. Mindenféle húst megennék, nem csak a soványakat.

Vacsira is húst vagy felvágottakat, tojással ennék zöldségekkel."

Nem kötözködni akarok, de ez nem mond semmit!


Igen én is ilyeneket eszem!

Reggelire 8-10 tükörtojás, vagy főtt tojást, jó sok kenyérrel, savanyúsággal.

Ebédre sült husi, jó zsírosan ("nem csak soványakat") egy tepsivel (40-50 dkg), vagy rántott szeletet (ugyanennyi), sok körettel, kovászos uborkával, sok kenyérrel!

Vacsira felvágottakat (30-40 dkg), 5-6 zsemlével, megvajazva, sok savanyúval!


Sokat mozgok, tevékenykedek a kertben, a ház körül (futkározás nélkül, hasznosan)!

Most jön a poén, 174 cm és 65 kg vagyok és soha eszembe sem jut, hogy fogyókúrázzak!!!

2015. okt. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!