Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyi az ideáli kaloriabevite...

Mennyi az ideáli kaloriabevitel aktiv munkahely esetén? Fogyáshoz

Figyelt kérdés
4 nap alatt 2 kilot fogytam . Szenhidrat mentes étrenddel felek hogy izombol ment le. Ez kiakaszt

2016. aug. 7. 15:22
 1/8 anonim ***** válasza:

4 nap alatt izomból se megy le 2 kg.


Víz + bélsár.


A napi kcal pedig kor+nem+testmagasság+súly és életmód függvénye.

2016. aug. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit takar az aktív munkahely, na meg ki vagy te? Egy 2 méter 10 centi magas 140 kilós fémüzemi dolgozó, aki egész nap 40-50 kilós fémtömböket emelget vagy egy 160 centis 70 kilós nő, akinek az az "aktív" munkahely, hogy mondjuk egész nap áll az irodába. Sportolsz valamit? Aki erre a kérdésedre válaszol az adataid tudta nélkül, az egy kibäszott nagy mágus.
2016. aug. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mekiben dolgozom 5 lilo plusz van rajta havi szinten 230 orat dolgozom es bicajjal megyek 10 km reunkaba
2016. aug. 7. 21:53
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez max. könnyű fizikai munka, kinek 2000, kinek 3000 kcal kell ilyesmi mellett... Nagy a szórás. Van kigyúrt testépítő, akinek kevesebb étel kell, mint egy nála 20 kiló izommal vékonyabb könnyű fizikai munkásnak...


Ama 4 nap alatt bizonyára víz, salakanyag ment le, ahogy már írták. Ez normális. 2 nap alatt összehoztam már 2 kiló mínuszt is, kizárólag vízből...

2016. aug. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sokat iszom most is meg van a napi 2.5 litet
2016. aug. 9. 08:10
 6/8 anonim ***** válasza:

Szénhidrátmentes étrend nincs. Hacsak nem szalonnát eszel szalonnával. A zöldségekben, salátákban is van szénhidrát, csak az jó:)


Ez még nem fogyás. Víz, plusz tisztulnak a beleid. Az első 1-2 hét ilyenkor nem is nagyon számít, csak amikor már zsírból fogysz. Az lassabb folyamat.

2016. aug. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A lényeg lemaradt. Olyan 2500 körül, de ez függ a magasságodtól és az aktuális súlyodtól is.
2016. aug. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
1200 kcal minimum kell a szervezetnek a helyes emésztéshez az egészséges kalória bevitel pedig 1800-2500 körül mozog tapasztald ki mi a jó :) nm egészséges ha ilyen gyorsan fogysz mert ha egy kicsivel is többet eszel rögtön vissza megy :D én középsulis vagyok az endokrinológus nekem elsőnek 1200 kcal-t ajánlott kezdésnek és igaz hogy ici picit nyúzottabnak éreztem magam de meg lehetett szokni...1-1.5 kg fogyás a normális hetente :)
2016. aug. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!